איך להיראות טוב בחוף הים, כשאתה אישה בגודל גדול?

האופנה הנוכחית מכתיבה שנשים צריכות להיות רזות בצורה בלתי אפשרית והחנויות מלאות בבגדים לא מתאימים שגורמים לאישה הממוצעת להרגיש עודף משקל. מה את עושה כשאת אישה בגודל מלא ותוהה איך לסחוב את עצמך על החוף, בבגד ים? דאג להדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך כדי לגרום לעצמך להרגיש טוב; אם אתה מרגיש טוב עם עצמך, אתה תקרין את זה באופן לא מודע, תוך מתן ביטחון.

הבעלים של החלל שלך:

תתגאה בעצמך ועשה כניסה בכל עת ובכל מקום שאתה הולך; אנשים יגיבו באופן חיובי באופן אוטומטי בגלל הביטחון העצמי שלך. תחשוב על המלכה לטיפה או מליסה מקארתי. תהיה מאושר בעור שלך, בכל מידה שאתה, והתלבש כדי להדגיש את היתרונות שלך. אם יש לך קו חזה טוב, הדגש את זה בטוב טעם. השקיעו בבגדי ים טובים. יש הרבה תערובות מודרניות של חומר לייקרה שעוזרות לך להיראות רזה יותר באמצע.

בחירת בגדי ים:

במקרה של בגדי ים, רק וודא לחלוטין שהוא מתאים לך בצורה מושלמת. חשוב שתנסה את בגדי החוף לפני הקנייה. אתה יכול ללבוש צבע ניטרלי עם קו צוואר חכם שירחיק את העין מהאמצע. לכו על צווארון, עניבות כתפיים, קשרים, פשפשים ובגדי ים עם צווארון א-סימטרי. סגנונות אלה ימשכו את העין מהחלק האמצעי. נסו את בגד הים לפני הקנייה ואל תהססו לקנות בגדי ים מאיכות טובה של חומר מעורב שייתן אחיזה טובה יותר כאשר מנסים לגרום לכם להיראות רזה יותר.

ממה להימנע:

אם תנסו ללבוש משהו קטן יותר ואז בסופו של דבר תסבלו מתקלה בארון הבגדים, זה יהיה אסון. נסו להימנע מהדפסים ענקיים או צבעים מתנגשים חזקים מאוד; לקנות משהו עם כתם צבע לרוחב ולמטה בצד אחד. לדוגמה, אם אתה קונה פריט חום או כחול, שפריץ בהיר של עיצוב צהוב או כתום א-סימטרי ישנה את כל המראה של התחפושת. היו מודעים למה שמתאים למבנה הגוף ולמראה שלכם והתלבשו בהתאם כדי שיהיה נוח. אם אתה מרגיש בנוח בעור שלך, ביטחון עצמי יגיע אוטומטית.

תבחר בחכמה:

לדעת מה מתאים לך ולהתלבש בהתאם יכול לגרום לך להרגיש כמו מיליון דולר. למד לזהות את הצבעים הטובים ביותר עבור גוון העור שלך ואת הצורות הטובות ביותר עבור הגוף שלך. גם אם אתה קייט מפותלת, זה לא אומר שאתה צריך להסתיר את עצמך.

להיות בריא; יופי הוא בעיני המתבונן. לחיות את החיים בגודל המלכה צריך להיות המוטו שלך. כל עוד אתה אוהב להסתכל במראה, שום דבר אחר לא משנה. תהיו נאמנים לעצמכם, סחבו את עצמכם בנחת, בביטחון עצמי ובחן, ותפתו אנשים על החוף, לא משנה מה גודל תחפושת השחייה שלכם!

Plus Size