אתר ההיכרויות והאפליקציה הטובים ביותר של BBW עבור אנשים בגודל גדול

אתרי היכרויות ואפליקציות גדולות של נשים ויפות מאוד עוזרות לנשים במידות גדולות למצוא גברים מתעניינים. האתרים גם מקלים על גברים שמעדיפים את הנשים העקומות למצוא אותן ולהתחיל לצאת כדי ליצור מערכות יחסים בעלות ערך. הסוד למציאת אהבה כשאתה אישה בגודל גדול הוא להעריך את עצמך ולקבל את מי שאתה. כאשר אתה נוטף ביטחון עצמי, קל מאוד לגברים להימשך אליך ולזה אתה צריך לשאוף לכן.

כשאתה מחפש את אתר ההיכרויות או האפליקציה הטובים ביותר עבור BBW, אתה צריך להתמקד יותר במה שגורם לך להרגיש בנוח. בדיוק כמו כל אתר הכרויות או אפליקציה אחרת, תצטרך למלא את פרופיל ההיכרויות שלך כדי להתחיל אותך ואתה חייב לעשות זאת בכנות. רוב האתרים והאפליקציות מאפשרים לך להתאים אישית את הפרופיל כך שהאישיות שלך תצא ברור. אתר ההיכרויות הטוב ביותר BBW צריך גם לכלול מספר לא מבוטל של חברים כדי להגדיל את שיעורי ההצלחה שלך כשאתה מתחיל לחפש. זכור שיש גם BHM, גברים חתיכים וגדולים מצטרפים לאתרים ולאפליקציות כדי למצוא נשים בגודל גדול איתם, ואתה חייב להיות מוכן לקבל אותם באותה דרך שאתה רוצה שהם יקבלו אותך.

הפרופיל

התמונות

כשמחפשים רווקים במידות גדולות באתר היכרויות או באפליקציה, הפרופיל הוא הדבר החשוב ביותר. זה מה שמדבר בשמך ולכן צריך להיות חשוב מאוד מה אתה כולל בו. התמונות הן בדרך כלל מה שרוב הרווקים ממהרים לבדוק ולכן אינך יכול להתעלם מהעלאת התמונות הטובות ביותר שלך. הדבר הטוב באתרים ובאפליקציות הוא שהם ספציפיים לאנשים בגודל גדול, ולכן אינך צריך לדאוג לגבי הגודל שלך אפילו בעת פרסום התמונות שלך.

אם יש אזורים מסוימים בגוף שאתה מאוד רגיש לגביהם אז תחשוב על תנוחות שיכולות לעזור לך לכסות אותם. אתה יכול לנסות צילומי ראש או תמונות שלך בעמידה או כל דבר אחר שגורם לך להרגיש טוב יותר לגבי אזורים כאלה. אבל בסופו של יום, זה רק הוגן שתעלה תמונה מלאה של עצמך לפרופיל כדי שרווקים מתעניינים ידעו בדיוק איך אתה נראה. לעולם אל תנסה לערוך את התמונות שלך באופן שישנה את עצמך האמיתי; תן לרווקים המעוניינים לאהוב אותך בשבילך. אתה יכול לקבל חבר קרוב, בן משפחה או אפילו צלם מקצועי שיעזור לך לצלם את התמונות הטובות ביותר להעלות בפרופיל שלך.

הנרטיב

כשאתה מתאר את עצמך באתר ההיכרויות או באפליקציית BBW, אל תישמע מתנצל על הגודל שלך. במקום זאת, הפגינו בו ביטחון וגאווה. זה גם מועיל שיהיה לך ברור מה אתה מחפש מבלי להישמע סלקטיבי בצורה מגוחכת. הקפד לכוונן ולצחצח את הנרטיב לפני העלאתו. קרא פרופילים אחרים כדי לגלות מה מכבה אותך, ולאחר מכן וודא שאתה נמנע מאלה אצלך; זו אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שאתה מקבל הכל נכון. אתה יכול לגרום לגורם שלישי לקרוא את התיאור כדי שהעריכות הנדרשות יבוצעו לפני העלאתו לפרופיל.

זכור שלא כל תגובה שתקבל תהיה חיובית. יש כאלה שיעלבו אותך או ידחו אותך לפעמים בגלל מה שכתבת, אבל כל עוד אתה נשאר נאמן למטרות שלך, לעולם אל תתעכב יותר מדי על שליליות כזו. כלול את הפרטים החשובים ביותר בנרטיב והשאיר את השאר ליפול במקום כשהזמן מתאים אם וכאשר מערכת היחסים תתקדם.

Plus Size