בגדים במידות גדולות לנשים – טיפים להתאמה נכונה

בגדים במידות גדולות לנשים צריכים להתאים בדיוק כדי להיראות טוב עליך. לא משנה כמה לבוש מסוגנן או טרנדי אם הוא לא מתאים לך, הוא לא ייראה טוב ולא יהיה לך נוח ללבוש אותו. אתה לא רוצה שהחולצות שלך יהיו צמודות על הכתפיים, שולי החולצות שלך ירכבו למעלה, הבטן שלך תופיע, ואין דבר יותר לא נוח מאשר שהעלייה של המכנסיים שלך תהיה קצרה מדי. אתה תמשוך ומושך כל היום ולא יכול לחכות להגיע הביתה להחליף בגדים. אל תדאג לגבי הגודל, לך על כושר.

אם תזמינו בגדי נשים במידות גדולות מקטלוג או באינטרנט, תהיה לכם גישה לטבלת מידות. קבל חבר למדוד אותך סביב החזה, המותניים, הירכיים והתפר. לאחר מכן תוכל להשתמש במידות אלו כדי למצוא את המידה הנכונה שלך. אם אתה בין מידות, עדיף ללכת על המידה הגדולה יותר כדי שתדע שהיא תתאים. בדרך כלל אתה יכול להחזיר פריטים שלא מתאימים, אבל זה יכול להיות טרחה. כאשר אתם רוכשים ביגוד לנשים במידות גדולות בחנות, הקפידו לצאת לטיול בחדר ההתאורה. אל תלבש סתם את הבגדים ותעמוד שם, תסתובב, שב וצא אל האור של החנות כדי לקבל מושג מציאותי איך הלבוש מתאים. מצא איש מכירות שאתה סומך עליו שייתן לך את דעתו הכנה. איש מכירות טוב יגיד לך את האמת לא רק ינסה למכור לך פריט לבוש.

בהתאם לסוג הדמות שלך אתה יכול לחפש סגנונות מסוימים וגזרות מחמיאות. נשים עם ירכיים גדולות יותר צריכות להתרחק מבגדים במידות גדולות עבור נשים שיש להן רצועה על הירכיים או רצועות אופקיות. חולצות ארוכות יותר נראות טוב יותר אם אתה מלא יותר באזור הירכיים והישבן. זה נותן לך מראה יעיל יותר ועוזר למנוע מהקו של הבגד לחתוך אותך בדיוק היכן שאתה הגדול ביותר. אם יש לך רגליים מלאות, הימנע מחותלות צמודות. ג'ינס בגזרת מגף, מכנסי פאלאצו ומכנסיים עם רגליים מלאות יהיו נוחים ומחמיאים יותר. בגדים במידות גדולות לנשים בעלי צורת תפוח (אמצעי ריף מלאים יותר ורגליים קטנות) צריכים ליישר את הצורה שלך. חולצות בובות וחותלות לתינוק נראים טוב לנשים בעלות צורת תפוח. נסה עם סגנונות וגזרות של בגדים במידות גדולות לנשים כדי לראות מה הכי נראה לך. נסה צבע או דוגמה שמעולם לא לבשת עבור מגוון מסוים. אל תפחד לנסות משהו חדש. אולי תמצא סגנון אהוב חדש.

Plus Size