בדוק ביטוח רכב זול לנשים למעשי אלוהים

תלוי איפה אתה גר, "מעשי אלוהים" הידועים לפעמים כ"מעשי הטבע" אולי לא משהו שאתה צריך לדאוג ממנו יותר מדי.

אין יותר מדי מעשי אלוהים שפוגעים במרכז העיר לונדון; עם זאת, אם במקרה אתה גר בניו אורלינס, מעשי אלוהים יכולים להתרחש על בסיס שנתי. בכל מקום שבו אתה גר, תאונות מוזרות מתרחשות, מה שעלול להותיר אותך עם הפתעה לא נעימה אם פוליסת הביטוח שלך לא מכסה אותך על מעשי אלוהים.

בינואר השנה, אדם בקורנוול איבד את שתי מכוניותיו למיני הוריקן שהפיל שני עצים באחוזת פולקסווגן פולו ווקסהול שלו. חברת הביטוח שלו אמרה שהוא לא מכוסה על אירוע כזה, מה שמשאיר אותו לשלם שטר של 15,000 פאונד.

עבור נהגות, ביטוח רכב זול לנשים הוא יוזמה מבריקה לנצל אותה. נשים מתוגמלות על היותן נהגות בטוחות יותר מבחינה סטטיסטית, מה שמאפשר למבטחים להציע תעריפים מוזלים על ביטוח עבור חברות. עם זאת, הבעיה עם ביטוח רכב זול לנשים היא שתעריפים מוזלים אלה יחסכו על נזקים הנחשבים כנגרמים על ידי מעשי אלוהים, כלומר אם המכונית שלך ניזוקה מהוריקן או מוצפת, אז אין לך כיסוי להחליף את הרכב שלך.

אפילו ביטוח כביכול "מקיף", שלא לדבר על ביטוח רכב זול לנשים, יכול להשאיר אותך בבלבול, אלא אם תקראי היטב את האותיות הקטנות. אלפי כלי רכב במנילה לא היו מכוסים בביטוח כאשר הטייפון קטאנה הציף לאחרונה חלקים גדולים של הפיליפינים.

חלק מהבעיה היא להגדיל ביטוח רכב לנשים זול כדי לכסות מעשי אלוהים תצטרך להוציא הרבה יותר כסף על הביטוח שלך. בדרך כלל, פעולות אלוהים מוסיפות 0.7 אחוז מערכו המבוטח של הרכב על חשבון הביטוח. אז עבור מכונית בשווי 13,000 ליש"ט, הכיסוי שלה עבור מעשי האל יעלה 91 ליש"ט נוספים.

בסופו של דבר, תצטרך להחליט כמה סיכון מעשי אלוהים הם לך ולרכב שלך. 91 פאונד נוספים מייקרים לפתע ביטוח רכב זול לנשים. עם זאת, הקפדה על כך שהמבטח שלך יטפל בבעיות שלך, לא משנה מה סיבת הנזק יכול להיות מאוד מרגיע.

Womens