ביגוד במידות גדולות לאביב מובטח לך שתאהב

חורף וסתיו הם העונות הטובות ביותר עבור הפרט הגדול. עם התירוץ לעטות שכבות ולהסתתר בבגדים רחבים בתוך הקור המשתק, אנשים מלאים מוצאים נוחות אופיינית שנהרסת בקלות ברגע שהקרח נמס והפרחים מתחילים לצמוח. האביב והקיץ הם העונות הצבעוניות ביותר. בניגוד לקהות חודשי החורף, האביב מביא איתו התחלה מקסימה שמוצפת בהרבה זוהר וגוון.

שתי העונות הללו הן העונות הגרועות ביותר עבור נשים בעלות מבנה גוף גדול, שכן היא נותנת להן מעט מאוד הזדמנויות להסוות את הגופים שהן כל כך לא בנוח איתם; להתלבש זה לא באמת משהו שהם מצפים לו.

אולם האמת היא שכולם צריכים ליהנות מהאביב והקיץ, ולכולם צריכה להיות הזדמנות ליהנות ממנו. כל מה שאתה צריך להבין הוא שביגוד במידות גדולות התפתח עם השנים – ועכשיו, יותר ויותר עיצובים וסגנונות זמינים. אז אם אתה אדם בגודל גדול ואתה מתקשה להתלבש בזמן לקראת האביב, הנה כמה טיפים שאתה יכול לעקוב אחריהם:

– אל תפחדו לשכב. אתה יכול ללבוש אפוד בגזרה נמוכה מאוד סקסית מתחת לחולצה או לשמלה. זה יאפשר לך לשחק עם הקימורים שלך, על ידי הסתרתם, ועדיין להישאר אופנתי לאביב. אל תלבש מעילים כבדים כדי לכסות את גופך. אפוד נחמד ללא שרוולים יתאים.

– תמציא את זה. תהנה מזוג מכנסיים קצוצים או קפרי שיהיו הטובים ביותר כדי לשמור אותך קריר בימים החמים יותר.

– ללבוש חצאית. עיצוב החצאית הטוב ביותר לאדם במידות גדולות הוא חצאית בקו A. זה יהיה הטוב ביותר עבור מיסוך הדמות שלך שכן הוא יאזן את הדמות שלך ביעילות וייתן רושם של צורת שעון חול.

– Sheer is in. בדים שקופים ורכים טובים לאביב. הן מאוד נשיות וסקסיות, והבד הזה נופל בצורה מושלמת על הגוף, נמנע מהקימורים, כך שהוא החומר המושלם לבגדים במידות גדולות.

– רך, לא רועש. אתה רוצה צבעים – אבל התרחק מהקולות והנועזים מאוד. אתה רוצה להיות מסוגל להיראות בהיר ומבריק, אבל פסטלים בהחלט יתאימו לך ביותר.

– הדפסים יפים. אופנת אביב היא כולה כיף. אופנת האביב היא כולה פרחים והדפסים. אל תירתע משמלות מודפסות רק בגלל שאת חושבת שהן לא ייראו טוב עליך. אין ללבוש שמלות עם הדפסים קטנים מאוד או גדולים מאוד; במקרה זה, הדפסים בגודל בינוני יהיו הטובים ביותר. כמו כן, אם את מחליטה ללבוש שמלה עם הדפסים על כל הגוף, הקפידי לקבל אחת שרק כמה מהן מפוזרות בחזית או בסמוך לקו הצוואר.

– הלבישו אותו עם נעלי רגליים יפות. תרגיש סקסי ושפר את היציבה שלך על ידי נעלי עקב גבוהות יותר וחגורות. אלה ייראו סקסיים על הרגליים שלך וגם אתה תרגיש סקסי!

– התכסה בתכשיטים. אם יש לך אזור חזה גדול יותר, תוכל להסיר ממנו את תשומת הלב על ידי אבזור עם תכשיטים שמנמנים גדולים.

המפתח להתלבש לקראת האביב הוא להרגיש את מזג האוויר המקסים בחוץ ולאמץ אותו. אתה תיראה טוב בכל דבר שאתה לובש אם אתה מרגיש בטוח לגבי זה.

Plus Size