ד"ר כריסטיאן נורת'רופ – עו"ד בריאות נשים

האם אי פעם הרגשת שחייבת להיות דרך אחרת להשיג בריאות? האם את מרגישה לפעמים שהרופא שלך לא נותן לך את כל התמונה של בריאות האישה? האם יש לך אי פעם שאלות לגבי הגוף שלך וכל מה שהוא מסוגל לו? רוצה לדעת איך להגביר את ההנאה והשמחה שלך כאישה? ובכן, לד"ר כריסטיאן נורת'רופ יש את התשובות לשאלות האלה ועוד הרבה הרבה יותר. ד"ר כריסטיאן נורת'רופ נחשבת כחלוצה בבריאות ובריאות נשים.

רופא מיילדות וגינקולוגיה לשעבר, ד"ר נורתרופ מחויב לאתגר את הסטטוס קוו של בריאות האישה ולהעצים את הנשים עם נקודת מבט חדשה על היופי והיכולת של גופן המדהים. אפשר לומר שיש לה לא רק את הניסיון המקצועי, אלא יש לה גם את השקפת הפנים. בשיחתנו, ד"ר נורתרופ אמר, "ביליתי את המחצית הראשונה של חיי בלימוד והערת שוליים של כל מה שיכול להשתבש בגוף הנשי – ולהבין איך לתקן את זה. אני מקדיש את המחצית השנייה של שלי החיים כדי להאיר את כל מה שיכול ללכת נכון עם הגוף הנשי, כולל ללמד נשים איך באמת לפרוח."

אחת הדרכים שבהן ד"ר נורתרופ דגל בבריאות ובריאות נשים היא באמצעות מודעות. היא רוצה שכל אישה בעולם תממש את הערך והפוטנציאל של הגוף שלה ואת האינטראקציה שלו עם כל שאר ההיבטים של חייה של אישה. היא התחילה עם רב המכר פורץ הדרך של הניו יורק טיימס, גוף נשים, חכמת נשים. מיתוסים נוספים על בריאות האישה הופרכו עם רב המכר השני של ד"ר נורת'רופ, "חוכמת גיל המעבר: יצירת בריאות פיזית ורגשית וריפוי במהלך השינוי".

גיל המעבר, שנחשב שגוי כאחת התקופות הקשות בחייה של אישה, קיבל תקווה והבנה חדשה. עם ההנאות הסודיות של גיל המעבר ו-The Secret Pleasures of Menopause Playbook, גיל המעבר הופך לזמן של שמחה וסיפוק מתחילים ונסתרים. ד"ר כריסטיאן נורת'רופ הופיעה בתוכנית Today, NBC Nightly News, רייצ'ל ריי, The View, Good Morning America, PBS ו-ABC של 20/20. ההוצאה המחודשת המעודכנת של Women's Bodies, Women's Wisdom בשנת 2010 היא הוכחה לכך שבעיות בריאות של נשים זקוקות לבדיקה מתמדת ולמידע חיוני זה תמיד יש ביקוש גבוה.

המחקר המהפכני והפרספקטיבה ההוליסטית של ד"ר כריסטיאן נורת'רופ על בריאות האישה העצימו נשים בחיפושיהן אחר בריאות, הבנה והערכה של האני שלהן. היא לא מצפה סוכר במקום שבו יש צורך בכנות. היא לא מסתתרת מאחורי ז'רגון טכני אלא מביעה את כל דעתה בצורה בוטה ובשפה נגישה. עם הניסיון הרפואי שלה מצד אחד והחוכמה האינטואיטיבית של הנשים שלה מצד שני, ד"ר כריסטיאן נורת'רופ היא התומכת האידיאלית לבריאות ובריאות נשים. זה היה ותמיד מאיר עיניים לדבר איתה.

אדולי אודנטון http://www.wellnessrevolutionsummit.com

Womens