הגנה עצמית לנשים היא בראש סדר העדיפויות

המין ההוגן אולי הגיע לירח היום ונמצא כמעט בכל מקום כשזה מגיע להליכה כתף אל כתף עם גברים, אבל באופן מוזר, כשזה מגיע להגנה עצמית, נשים חיות תחת הרושם ש"שום דבר רע" לא יקרה להן , או תלויים בבני משפחתם הגברים ש"יטפלו" בהם. אמנם זה נחמד לתת לגברים דחיפה של האגו, אבל זו דרך חשיבה ממש רגרסיבית ויכולה להזיק מאוד לנשים. נשים כיום, צריכות ללמוד כיצד להגן על עצמן מפני טורפים אפילו במקומות הכי לא סבירים.

מדוע כדאי לשקול הגנה עצמית

זו בדיוק הסיבה שנשים חייבות להיות מיומנות בהגנה עצמית. שקול כמה סטטיסטיקות. באמריקה לבדה, אישה נאנסת ואחת מכל ארבע נשים שאתה פוגש אולי הייתה קורבן לאיזה פשע בלתי נתפס! מזעזע לא? ובכן, אם את אישה שקוראת את זה, עכשיו זה הזמן לעשות משהו בנידון! אתה מבוטח מפני בריאות לקויה או כל זכות חירום אחרת? אז למה שלא תלמד סוג של אומנויות לחימה כביטוח לעצמך הפיזי! זה לא רק למען האינטרס שלך אלא למען המשפחה שלך שאתה צריך להקפיד על משהו כמו קראטה, ג'ו ג'יטסו או טאקוונדו.

האם אתה מרגיש מאוים לקרוא על זה, כי אתה מרגיש שכל אלה הם פעילויות של גברים? גברת ראויה לא מזיעה ומחוספסת לגמרי! ובכן, דבר ראשון, דברים כמו טאקוונדו, קראטה או אפילו הג'ו ג'יטסו הברזילאי לא מורידים שום דבר מהנשיות שלך! אם כבר, הם תורמים לבניית הביטחון העצמי שלך והם גם צורות אימון מצוינות שעוזרות לך לשמור על כושר ובריאות.

מתחילים בקורס מקדים

אם אינך בטוח יותר מדי לגבי קורס מלא בהגנה עצמית בהתחלה, נסה להתחיל עם משהו כמו קיקבוקסינג שייתן לך את הביטחון בנטילת אומנות לחימה. קיקבוקסינג או אפילו קטלבול יכולים לשמש מוקדמות נהדרות לשיעור הגנה עצמית, מכיוון שהם בונים את הסיבולת שלך ומגבירים את הגמישות שלך. ברגע שתרגישו מוכנים תוכלו לבחור מתוך צורת אומנות לחימה שאתם חושבים שתרצו ותהנו מהלמידה הכי גדולה.

אין אומנות לחימה שניתן לסווג כ"קלה" או "קשה", רק שיש רמות שונות. כהכנה אתה יכול גם לבחור לעשות קצת מחקר משלך באינטרנט כדי לגלות מה הכי נוח לך. אינך צריך להפוך למאסטר או להגיע לרמה הגבוהה ביותר בכל צורת הגנה עצמית שתבחר, אלא הקפד ללמוד מספיק ולהתאמן מספיק, כדי שתוכל לנצל זאת היטב אם חלילה מצב עלול לדרוש זאת. אתה.

לאחר שלמדת צורה כלשהי של הגנה עצמית, תגלה שהיא הביאה לשינוי חיובי בחייך. אז אם אתה עדיין חי בגולם המגן הזה, הגיע הזמן לצאת החוצה וללמוד להגן על עצמך!

Self Defense