הגנה עצמית לנשים ודייטים עיוורים

המצב הנפוץ ביותר כאשר נשים נאנסות הוא כשהן יוצאות לדייט עיוור. מצבים כאלה דורשים ידע בהגנה עצמית של נשים. ישנן דרכים בהן תוכל להגן על עצמך אם אינך יודע טכניקות פיזיות באמצעות אומנויות לחימה. שיטות אלו כוללות נשיאת אקדחי הלם ומאקת איתך בכל עת.

דייטים עיוורים הם אחת הדרכים הנפוצות ביותר להכיר חבר חדש. יכול להיות שיש לך חבר שמכיר חבר ואז הכל הולך משם. הבעיה היא שהחבר שחיבר אותך באמת לא הכיר את האדם היטב ואולי אפילו לא ידע את שם המשפחה שלו. כשאתה יוצא לבליינד דייט אתה מכניס את עצמך למצב פגיע, במיוחד אם אתה לא מכפיל והוא נוהג. אתה חייב לשאת עליך הגנה. חשוב להבין את ההגנה העצמית של נשים כדי שתהיה לך הזדמנות לברוח אם הוא אכן יתברר כאדם מסוכן.

רובי הלם הם מוצר מצוין להגנה עצמית של נשים. הדרך שבה אלה פועלים היא שהם שולחים ואט דרך הגוף, שעוצרים את הדחפים של המוח שגורמים לגוף להפסיק לעבוד לפרק זמן קצר. המכשירים הללו חייבים להיות מוחזקים נגד האדם כאשר אתה משתמש בהם, אך הם ישביתו מיד את התוקף. רובי הלם הם מכשירים קטנים ותוכלו לרכוש אותם שנראים כמו ביפר ומכשירים אחרים אם אתם רוצים כזה שניתן להסוות. אקדח הלם הוא גם לא קטלני אז אתה לא צריך לדאוג להרוג את האדם שאתה מרסס.

מוצר מצוין נוסף להגנה עצמית של נשים הוא תרסיס פלפל. ספריי פלפל יכול להגיע בצורת עט, מארז שפתון ועוד. כך אתה מקבל את ההזדמנות הטובה ביותר לרסס תוקף ולקבל את התוצאות הטובות ביותר. תרסיס פלפל נשרף חם וזו אחת הדרכים היעילות ביותר להשבית תוקף כך שיהיה לך זמן לרוץ.

ישנן דרכים רבות להגן על עצמך כשאתה יוצא לדייט עיוור. רוב הנשים שנאנסות בדייט עיוור אינן מחשיבות מוצרי הגנה עצמית של נשים עד שכבר הותקפו. הם ניתנים להסוואה וקלים לשימוש. רובי הלם ותרסיס פלפל הם האפשרויות הטובות ביותר מכיוון שהם לא קטלניים והם לא יהרגו את האדם כשתקבל אותם. פריטים אלה יכולים למעשה להציל את חייך.

Womens