היסודות בהגנה עצמית של נשים

בהיותנו ממין זכר, לפעמים קשה לנו לדמיין את הזוועות שאישה סובלת כשהיא מותקפת מינית. בוא נקרא לאל ספיד, איזה גבר לא היה רוצה שייפגע מינית על ידי אישה יפה, זרה או לא.

אלא אם כן אתה משקר, הומואים הם בעלי אופי מוסרי סופר גבוה בצורה יוצאת דופן, סביר להניח שתצטרך להודות בפנטזיה. אני אבטל את ההסכמה על ידי דרישת התיקון החמישי. אני לא משפיל גברים, חלקם אולי מבינים את המצב, אבל אני לא יודע איך הם יכולים.

כדי להבין היטב את ההשפעות הנפשיות, הפיזיות והרגשיות ההרסניות שנשים מתמודדות עם, זה עשוי לעזור לדמיין את עצמך נאנס על ידי גבר אחר. אם אתה דומה לי זה לא רק מעורר רגשות גועל, אלא את הדחף המיידי להרוג את העבריין. עכשיו אולי אנחנו, כגברים, יכולים להתחיל להרגיש את מה שאישה מרגישה.

היתרון בלהיות זכר מציע לנו את ההזדמנות לתת לנשים תובנה כיצד להדוף תוקף על ידי שימוש בכוח מינימלי. תקשיבו בנות, אשכי גבר, כדורים, תכשיטים משפחתיים או כל מונח שתרצו להשתמש בו, הוא החלק הפגיע ביותר בגופו של גבר.

גבר יכול לעמוד בפני חריצות בעיניים, מכה בראש או בעיטה בשוקיים, אבל פשוט נקשו לו באשכים ועיניו מתחילות לבצבץ החוצה. הוא לא יכול להתאפק, משום מה אלוהים ברא אותו כך. אז אלוהים נתן לך מקור מצוין להתקפה, בואו נסתכל על שלוש דרכים לבצע אותה.

השיטה הראשונה היא בעיטה ישירה למפשעה עם כף הרגל. שיטה זו מציעה יתרונות וחסרונות. בעיטה מחוברת היטב בהחלט תשבית את התוקף. הרגל מספקת את מירב הכוח מכל חלק בגוף, זרועות, ידיים או כל דבר אחר, אישה ממוסגרת קטנה יכולה לגייס כמות עצומה של כוח דרך רגליה והיא לא צריכה להיות ספורטאית כדי לעשות זאת. יש גם היתרון של להרחיק את התוקף כמה שיותר ממך, הרגל ארוכה מהזרוע, אבל הרגל גם חשופה לחסימה או גרוע מכך, לאחיזה. ברגע שתוקף אוחז ברגל שלך, אין סיכוי שתוכל לשמור על שיווי המשקל שלך וברגע על הקרקע אתה בבעיה.

השיטה השנייה, שיש לטעון שהיא מסוכנת יותר בגלל שאתה קרוב יותר לתוקף, היא להעלות את הברך למפשעה כמה שיותר חזק. אל תעצרו רק בבעיטת ברך אחת, אולי היא לא פגעה בו בצורה ישרה באשכים, תמשיכו לכרוע אותו עד שהוא ישחרר אתכם. מכה אחת או יותר עם הברך למפשעה תשיג את התוצאות הרצויות לך.

השיטה השלישית יכולה להיחשב כגישת "הכל או כלום". אם התוקף הפתיע או הכריע אותך ומחזיק אותך קרוב לגופו, מכחיש כל ניסיון לבעוט או לכרוע אותו, הושיטו יד ותפסו את מפשעתו. ברגע שאתה מרגיש שיש לך משהו יותר מאשר רק בגדים, אשכים או איבר מין, סחט אותם בכל הכוח שאתה יכול לגייס. לנער ולקרוע אותם כמו כלב שקורע בובת סמרטוטים. זה לא הזמן לגלות רחמים.

כאשר מבצעים כל אחד מהתוקפים הללו, זכרו, ההשפעות של ההתקף אף כי הן כואבות ביותר וישביתו את האדם, הן זמניות בלבד. לאחר שנלחמת ביריב שלך, רוץ. רוץ מהר ככל האפשר לאזור ציבורי. אנשים הם הביטחון שלך שכן אנסים הם פחדנים ולא ירדוף אחריהם.

Self Defense