הלבשה תחתונה BBW

פעם פחדתי לקנות הלבשה תחתונה. לא חשבתי שאצליח למצוא משהו שיתאים לי ויחמיא לעקמומיות שלי. אני מה שהייתי מכנה אישה גדולה ויפה. אני לא מתבייש בגודל שלי או איך שאני נראה. עם זאת, אני לא רוצה ללבוש שום בגד שלא נראה יפה. אני מסרב להסתכל על האוהלים שהם לפעמים מנסים להקים בדרכי. אני חושב שהגודל הזה לא צריך להכניס אותך לקטגוריה של מטומטמים, ואני יודע שיש הרבה נשים שם בדיוק כמוני שלא מפחדות להראות מה יש להן. הייתה לי חברה טובה שהמליצה לי לנסות לחפש הלבשה תחתונה BBW באינטרנט כדי למצוא הלבשה תחתונה במידות גדולות.

ובכן, בהתחלה לא ידעתי על מה היא מדברת, מכיוון שמעולם לא שמעתי על הלבשה תחתונה של BBW. BBW מייצג נשים גדולות ויפות. עכשיו על זה אני מדבר. ברגע שידעתי שיש קווים שלמים של הלבשה תחתונה במידות גדולות בחוץ שנפלו בקטגוריית ההלבשה התחתונה של BBW, זה היה כאילו עולם חדש נפתח בפניי.

כשאתה מחפש הלבשה תחתונה BBW, יש כמה דברים שאתה צריך לזכור. קודם כל, הלבשה תחתונה של BBW היא לא מידה אחת שמתאימה לכולם או סגנון אחד שמתאים לכל דבר. בדיוק כמו הבגדים שאתה קונה והאביזרים שאתה בוחר, הלבשה תחתונה BBW מגיעה במגוון סגנונות, צורות, גדלים ובדים. אז מה שעשוי לעבוד עבור אדם אחד אולי לא יעבוד עבור אחר. תוכל לחפש הלבשה תחתונה במידות גדולות שמתאימה לאישיות ולחוש האופנתי שלך. כשאתה מחפש את ההלבשה התחתונה, חשב איזה סוג של הלבשה תחתונה אתה רוצה ולצמצם את החיפוש על ידי הוספת מילות מפתח כגון מחוכים, שמלות תינוק, חזיות או חגורות ביריות. כך אתה לא מבזבז את זמנך בחיפוש אחר אתר של הלבשה תחתונה כדי להגיע למה שאתה צריך.

ברגע שאתה מוצא כמה הלבשה תחתונה של BBW שאתה אוהב, קרא בעיון את הוראות המידות באתר כדי לראות איך הם מידות הלנז'רי שלהם. בדרך כלל, תזמינו הלבשה תחתונה על סמך מידת החזייה ומידת הלבוש שלך. עם זאת, חלק מהאתרים ממליצים לקחת כמה מידות בבית ולהזמין על סמך המידות הללו לעומת המידה שאתה קונה בדרך כלל. הוראות אתר אלו עשויות לכלול גם מידע על מתי אולי תרצה לעלות במידות, כמו גם מידע על פריטי הלבשה תחתונה מסוימים שעשויים להיות קטנים או גדולים. למשל יש לי חברה שגודלה כוס גדולה והיא תזמין את ההלבשה התחתונה שלה מידה אחת למעלה כדי שהחלק העליון לא יהיה צמוד מדי. הזמנה עד מידה אחת לא תהפוך את הלנז'רי לשיקי עליך בדרך כלל. למעשה, זה עשוי לשכב טוב יותר.

יש הרבה אתרי הלבשה תחתונה של BBW באינטרנט. אתה יכול למצוא הלבשה תחתונה סקסית חושפנית או הלבשה תחתונה שמרנית יותר המכסה את כל מה שאתה רוצה לכסות. לא משנה איזה סוג של הלבשה תחתונה במידות גדולות אתה בסופו של דבר קונה, אתה בטוח תרגיש יפה בהלבשה תחתונה BBW שלך.

Plus Size