חולצות אופנה במידות גדולות לנשים

כל אישה יכולה להיראות מקסימה אם היא פועלת לפי טיפים מסוימים לשיפור המראה שלה. זה נכון לגבי נשים במידות גדולות כמו לגבי אחרות. כפי שלמדנו מהיופי של סלבריטאים כמו דלתא בורק ואופרה, יש הרבה יותר בלהיות יפה מהגודל שלך.

רחוק מבגדי האוהלים המפוארים של לפני כמה שנים, חולצות אופנה במידות גדולות נוצרות כעת על ידי מעצבי על במגוון צבעים, בדים ומידות. טופ אופנתי מתאים במידות גדולות הופך תלבושת מטומטמת למנצחת, בפחות מהעלות של ארוחת ערב משובחת. חולצות אופנה הן דרך מצוינת להדגיש את האזורים החיוביים, כמו הצוואר או החזה, תוך הקטנת האזורים השליליים. כדי לעזור לך למצוא את גודל החולצה האופנתית המתאימה ביותר, שקול את העצות הבאות.

הכלל הבסיסי ביותר שיש לזכור כאשר אתה בוחר חולצות אופנה במידות גדולות הוא זה: חשבו אנכית, לא אופקית. "לחשוב אנכית" פירושו לחפש דפוסים שמושכים את העין למעלה ולמטה, מלמעלה למטה. שתי דרכים קלות להשיג את האפקט הזה הן פסים אנכיים וכפתורים מודגשים בקו לאורך החלק הקדמי של החולצה. דפוסים אנכיים אלה נותנים לך מראה של רזה יותר.

חשוב לבחור את המידה הנכונה שתתאים לגופך. נסה למצוא חולצות אופנה שמתארות את גופך ומציגות את הקימורים שלך. אל תלכי על חולצות אופנה צמודות מדי, מכיוון שהן יציגו אזור בעייתי ויגרמו לך להרגיש מאוד מודעת לעצמך. עם זאת, אתה לא רוצה חולצות אופנה שהן רחבות מדי. להיות מידות גדולות לא אומר שאתה צריך להסתיר את הדמות שלך. אם תבחר את המידה הנכונה, טופ אופנה יכול להראות את הדמות שלך בצורה מאוד קלאסית ומסוגננת.

עיצובים קלאסיים וגזרות בסיסיות הם הטובים ביותר כאשר בוחרים את החולצה הנכונה במידות גדולות, כי אלה יחמיאו ביותר לדמויות המלאות שלנו. גם אם זה נכון ששחור יכול ליצור מראה דק יותר, יש כל כך הרבה אפשרויות צבע אחרות שייראו נהדר גם עם גוון העור וגם עם מבנה הגוף שלך, אז הקפידו להתנסות גם עם צבעים.

זה בסדר להראות קצת עור. טופ אופנה עם צווארון V בגזרה נמוכה יכולה להאריך את הצוואר, להדגיש את החזה ולהדגיש את הפנים. אלא אם כן יש לך גזרת אמצע מוצקה, חזה חשוף הוא לא-לא מובהק. הימנע מחולצות אופנה במידות גדולות עם הדפסים עמוסים. הדפסים עמוסים נוטים לגרום לנשים במידות גדולות להיראות גדולות יותר. נשים במידות גדולות צריכות להימנע גם מחולצות אופנה עם הדפס חיות. עם זאת, אבזור עם צעיף בהדפס בעלי חיים מוסיף נופך של מעמד.

יצירת מראה אופנתי יכולה להתבצע עם הנעלה, ארנק או אביזרים אחרים כגון צעיפים. ניתן להלביש חולצות וז'קטים בקלות עם סיכה או סיכה. חולצות במידות גדולות יותר הן חסכוניות מכיוון שניתן ללבוש אותן במצבים שונים, בין אם כחלק מחליפה או רק עם מכנסיים לבד. מראה נהדר לאורך כל העונה אפשרי עם בחירות אופנתיות נכונות בגודל ובצבע הנכונים.

Plus Size