כיצד למחזר בגדי נשים

נראה ששום דבר לא משתנה יותר מאופנת נשים. הניסיון להתעדכן בטרנדים העדכניים ביותר, תוך שמירה על מחיר הבגדים שלא יגבה מחיר מהכיס שלך, יכול להיות מתסכל ומתיש. נשים רבות מוותרות על הניסיון להיות אופנתיות ופשוט נוקטות להחליף בגדים שנשחקים. עם זאת, דרך קלה יותר להתעדכן באופנה מבלי לשבור את הכיס היא להשתמש במה שכבר יש לך כדי ליצור מראות חדשים ואופנתיים.

1. המר ישן לחדש

אם פריט אופנתי שקניתם עוד בתיכון כבר לא בסגנון או לא מתאים יותר, אבל אתם עדיין אוהבים את הבד, המירו את הפריט למשהו חדש. ניתן להמיר שמלות ומכנסיים לחצאיות, חולצות טי לקרדיגנים ולשלב עליוניות ותחתונים לשמלות. התחל להסתכל על הבגדים שיש לך כמשאב חינמי כדי ליצור משהו חדש ומדהים. אם יש לך חבורה של חולצות טריקו ישנות, שלבו אותן על ידי הוספת סלסולים וצבע לחולצה.

2. נסה שילובים חדשים

זה שחולצה נרכשה כדי ללכת עם חצאית מסוימת לא אומר שאי אפשר לשלב אותה עם משהו אחר. שכבות הן עוד דרך מצוינת להוציא מראה חדש ממה שכבר יש לך. ללבוש מגפיים על גבי הג'ינס שלך במקום מתחת. הוסף צעיף או שרשרת חדשים לאאוטפיט. סגור קרדיגן עם חגורה במקום לכפתור אותו. חקור את כל השילובים שאתה יכול לחשוב עליהם ובקרוב יהיו לך תריסר לוקים חדשים לעבודה וליציאה לעיר.

3. חשבו על שימוש מרובה

לכמה מאיתנו יש את שמלת השושבינה הישנה הזו או שמלת הנשף יושבת בארון שלנו ולא עושה כלום? אם השמלה לא הייתה ראויה להתקצר וללבוש שוב, שקלו להמיר אותה לתחפושת ליל כל הקדושים או להשתמש בבד למשהו חדש לגמרי. כמו כן, את השמלה השחורה הקטנה שבה אתה משתמש בסופי שבוע ניתן לשלב בקלות עם מעיל חליפה צבעוני או בלייזר עבור מראה חדש ויפה בעבודה.

4. זכור את האביזרים

האם הדפס נמר הוא כל הזעם? במקום לצאת ולקנות את האביזרים החדשים היקרים, השתמשי בבד כדי להוסיף נגיעות של הדפס נמר לארנקים, להכין צמידים משלך או להוסיף הדגשות לשמלה או לחולצה. השתמש בבד מתלבושות ישנות כדי ליצור שרשראות או חגורות חדשות. זה יכול גם ליצור סרטים וצעיפים מעולים.

Womens