לבוש אינטימי לנשים – למה נשים (וגברים) אוהבים את זה

לרוב, אף אחד אחר לא רואה את זה. כשאתה הולך ברחוב או בבר או במשרד, אף אחד לא יכול לדעת איזה סוג של חזייה או תחתונים אתה לובש – בדרך כלל. בטח שיש את אותם מקרים שבהם את הקרבים שלך רואים מישהו מיוחד באמת. ואתה יודע על מה מדובר. אבל רוב הזמן, אתה היחיד שיודע מה אתה לובש מתחת לבגדים שלך

אז זה לא באמת קשור אם מישהו אחר יראה את החוטיני או החזייה הנשפכת שלך. אתה בוחר את מקורביך בעצמך. זה על איך אתה תופס את עצמך וזה משפיע על הדימוי העצמי שלך. (וזה כן מראה!) אם את מרגישה סקסית בתחתוני התחרה והחזייה שלך, אז את סקסית ואנשים ישימו לב למרות שהם לא יכולים לראות את חוטיני התחרה הזה.

לעתים קרובות מדי מניחים שהלבוש האינטימי של נשים נועד בעיקר להנאת הגברים. ואין להכחיש שהמקורבים הנכונים יכולים לעזור לאישה לשגע גבר. אבל זו לא הסיבה היחידה שאתה לובש סגנונות מסוימים של הלבשה תחתונה. אתה אוהב איך זה גורם לך להרגיש, ואיך זה משפר את תחושת המשיכה שלך. והרגשות האלה הם בשבילך להנות. יש מיסטיקה, הרגשה של חושניות שנובעת מלבישת התחתונים הנכונים – החזייה המושלמת והשקופה – וזה מתבטא באיך שאת מרגישה ובאיך שאת נוכחת.

עיין כמעט בכל חנות הלבשה תחתונה מקוונת ותבין במהירות שלא רק שיש מגוון מדהים של סגנונות של חזיות ותחתונים שיתאימו לכל מצב רוח ופנטזיה שלך, אלא שמעצבים מבינים שלא כל אישה מגיעה למה שעשוי להיחשב על ידי חלקם יהיו בגודל ובפרופורציות המושלמים. אבל הם יודעים שכל אישה כן רוצה ומגיעה לה את היכולת להרגיש חושנית, גם אם היא מעולם לא ענדה חוטי ג'י על שער גיליון בגדי הים של מגזין או דגמנה תחתונים נשפכים או גרבי גוף לתמונה. יש היום עיצובי הלבשה תחתונה שנוצרו עבור כל הנשים, ויש לך את הסגנונות הזמינים לך כדי שתוכל להיראות ולהרגיש סקסית ככל שתרצי.

אתה רוצה וצריך להביע את עצמך במספר עצום של דרכים. הבחירה שלך במקורבים היא חלק חשוב מחופש הביטוי הזה.

אל תחסוך מעצמך ותחמיץ! פנק את הפנטזיות שלך!

Womens