לעשות פלאים עם בגדים במידות גדולות – אביזר עם סטייל

להתלבש זה כיף! בתור ילדה קטנה אולי הלבשת את בובות הברבי שלך בשמלות מדהימות, ואולי אפילו פלשת לארון של אמא שלך בשביל הבגדים והנעליים שלה. זה מאוד טבעי שלנשים יש את החיבה המסוימת הזאת לאופנה, אבל איכשהו לאורך הדרך, התשוקה דועכת, יחד עם קו המותניים וגודל החזה הגדלים. נשים נאלצות להאמין שאופנה מיועדת רק למי שיכולה להשתלב במידה 8, אבל האמת היא שהעולם הוא מסלול וכל יום את מתרוצצת על המסלול שלך – אז תתכוננו!

דבר אחד שהופך את ההתלבשות למופלאה עוד יותר, הוא כמובן, אביזרים לבגדי המידות הגדולות שלך. יש כל כך הרבה דברים שונים שאתה יכול לשלב בארון הבגדים שלך, והידע המתאים על זה יכול לעשות פלאים בשבילך.

האם אתה מוכן?

1. חגורות טובות. אם אתה מתכנן להוסיף חגורה לתלבושת שלך, וודא שהיא רחבה מספיק כדי לחבק את המותניים שלך בצורה מושלמת. השילוב הטוב ביותר לחגורה יהיה ללבוש שמלת חולצה ארוכה ומכנסיים רחבים יותר. הצללית שזה יכול ליצור תהיה צורת שעון חול, ובהחלט תגרום לך להיראות סקסית.

2. שרשראות, במיוחד שרשראות קולר, זה בסדר, אבל כדאי להקפיד להשאיר הרבה מקום לנשימה. זה גם נחמד להוסיף עוד חלקי שרשרת ארוכים יותר, כדי ליצור אשליה של פלג גוף עליון ארוך יותר.

שרשראות טובות אם אתה לובש חלק עליון או חולצה עם קו צוואר חשוף. אל תחשוב על לענוד שרשרת אם החולצה שלך כבר עם חרוזים כבדים, מכיוון שהיא תהיה חונקת מדי.

3. עגילים יכולים להיות גם תוספת נחמדה. בחרו עגילים שמנמנים, חישוקים או תלויים ארוכים שיכולים לגרום לפנים שלכם להיראות רזות יותר. סוגים רועשים ונועזים יותר של אביזרים טובים אם אתה לבוש למטה, אבל הפשוטים יותר ייראו טוב יותר אם אתה כבר לובש חולצה או חולצה מאוד מתלבשת.

4. צמידים, עם חלק מרכזי גדול או אבן ייראו מושלמים, במיוחד אם את לובשת עליונית עם שרוולים קצרים. זה יגרום לזרוע שלך להיראות מחמיאה יותר ויגרום לפרק כף היד שלך להיראות יפה.

5. תיקים הם הכרח יותר מאביזר. חשוב לדעת, שעבור האישה הגדולה יותר, גודל התיק קובע. תיקים ארוכים, דקים ונוקשים יהיו אביזרים מושלמים. תיקים גדולים רק יגרמו לך להיראות שמנמן יותר, אז היזהר.

6. צעיפים הם יותר מאביזר, שכן הם גם מעולים לכיסוי. אתה יכול פשוט לעטוף אותם סביב הצוואר שלך, או למקם סביב המותניים שלך, כדי להסתיר פגמים שאתה רוצה להסתיר.

7. כמובן, הנעליים! נעליים יכולות ליצור או לשבור את התלבושת, ולכן בחירת הנעליים היא די קריטית. החוכמה היא להוסיף אורך לרגליים שלך, אז לעולם אל תשתמש בנעלי בלט. עקבי חתלתולים בטוחים אם אתה די מפחד מלנעול עקבים, אבל אם אתה יכול להשתחל עם עקבים גבוהים, אז זה יהיה מצב אידיאלי.

זכרו תמיד שלהתלבש זה כיף! עשית את זה בתור ילדה קטנה ואתה עדיין יכול ליהנות מזה עכשיו.

אביזר את הבגדים שלך במידות גדולות והיראה במיטבך, בכל זמן ובכל מקום!

Plus Size