מהדורת חג המולד של Dunk High SB לנשים

מהדורת חג המולד של נשים Dunk High SB היא אחד ממוצרי Nike Dunks לנשים, מוצרים דומים אחרים הם כמו ה-Dunk High Asia St. Patrick's Day הפופולרי ביותר לנשים, חבילת הבד Nike Dunks Liberty בגודל נשים, גודל נשים High Premium Santa , בין היתר. למרות הספקנות שלי לגבי איך תהיה החוויה שלי עם זה כשרכשתי אותו לראשונה לפני זמן מה, מהדורת חג המולד לנשים Dunk High SB התבררה כאחד מהדאנקים הקסומים שיצא לי להשתמש בהם, תוך כדי כך זוכה לעצמה מקום כנעל הקז'ואל הטובה ביותר שלי.

למרות שרשמית הוא מוצר דאנק 'גבוה', Womens High SB Christmas Edition הוא לא דאנק גבוה במיוחד, מה שהופך אותו ללבוש מתאים עבורך גם אם אינך חובב דאנקים 'גבוהים' מאוד. בתור התחלה, הסוליה של Womens Dunk High SB Christmas Edition אינה מוגבהת/עבה במיוחד, מה שהופך אותה לנעל 'פרקטית' ביותר שאפשר 'למהר איתה'. גם פלג הגוף העליון של הנעל מתחיל די נמוך, כאשר האזור שבו אצבעות הרגליים עשויות להיכנס במהדורת המולד של Womens Dunk High SB הוא שטוח פחות או יותר, אם כי האזור שחוצה אותו לשונית הנעל, בדרך כלל האזור המרכזי של הנעל, אכן רוכש שיפוע אם כי עדין, מה שמכשיר את ה-Women Dunk לסיווגו כדאנק 'גבוה' של נייקי.

ניתן לזהות לפחות שלושה צבעים בזוג הספציפי שלי של Women SB Christmas Edition: אלה הם שחור (שכיאה למדי, צובע את האזור התחתון של הסוליה שנמצאת במגע עם הקרקע), ואז לבן, שצובע את החלק העליון אזור הסוליה שמחבר אותה לגוף הנעל, ואשר מופיע גם על טלאי בין הקצה האחורי של הנעל לקצה הלשון. כדי להפוך אותה לנעל לאישה, כמובן, גוון ורוד מופעל על התיקון שבו מתחילה קרציית Nike במהדורת חג המולד של Womens Dunk High SB, ושוב על שרוכי הנעליים עבור Womens Dunk High SB מהדורת חג המולד, אשר כברירת מחדל. בגוון הוורוד הזה. קרציית ה-Nike בנעל הזו היא כשלעצמה בצבע שחור, כמו גם הלשון של הנעל וכמה אזורים בולטים למדי בגוף הראשי של הנעל.

כיאה לנעל בסדר גודל שלה, מהדורת חג המולד לנשים מגיעה עם מנגנון השחלת נעליים עם 18 חורים, אם כי כמובן שיש אפשרות להשאיר חלק מהחורים האלה בשרוכים ללא הברגה.

עבור המודעים לבריאות, יש את העובדה האטרקטיבית למדי לגבי מהדורת חג המולד של Womens Dunk High SB, כלומר שמדובר בנעל מאווררת היטב, עם הרבה חורי אוורור בחלק הקדמי שלה, שם הבהונות נועדו להיכנס, ועיצוב אחורי שמשאיר לא מעט מקום לכניסת אוויר צח לנעל.

Womens