מהפכה נשית ללבוש צנוע – חלק ב'

האם הטרמינולוגיה של המהפכה עוררה עצבים ב"מהפכת נשים ללבוש צנוע חלק א'"? אנשים רבים מעלים תמונות של חיילים וקרבות ושל אנשים מתים ומתים כשהם חושבים על מהפכה. במידה מסוימת כל הדברים האלה הם חלק מהמהפכה. אולם מהפכה של נשים ללבוש צנוע לא צריכה להיות אלימה. למעשה, למרות שתהליך ההשפעה של החברה להתלבש בלבוש צנוע יציג מאפיינים של מהפכה, האפקט שנוצר יהיה יותר כמו רפורמה.

נשים שמתקשטות את עצמן בשמלות, חצאיות, חולצות ומכנסיים צנועות מתקוממות נגד תוצאות המהפכה המינית שניצחה בשנות ה-60. ניצחון במלחמה זו ידרוש משמעת וחריצות של חיילים בקרב, אך אין צורך באלימות. אל תטעו, מהפכת הנשים ללבוש צנוע היא מלחמה. אתם אולי זוכרים מהפרק הראשוני של "מהפכה נשים ללבוש צנוע" שההתרחקות מהצניעות החלה כמלחמת מעמדות נגד הסטנדרטים של האליטה של ​​לבישת שמלה צנועה ארוכה.

כעת, כשהאליטה אימצה שיטות וטקסים של המהפכה המינית, הם לא מתכוונים לוותר עליהם בקלות. עם זאת, אני חוזר ומדגיש, מהפכה של נשים ללבוש צנוע לא חייבת להפוך לאימה. כל מה שאתן צריכות לעשות, גבירותיי, הוא להתעסק בעניינים היומיומיים שלך ללבוש בגדים צנועים, ולהלביש את הבנות הקטנות שלך בלבוש צנוע.

העד האילם שלך ידגים למי שאתה בא במגע עם היופי שבלבוש הצנוע. ככל שהבנות שלך יגדלו לחיות את אורח החיים של צניעות הן יהיו מוכנות יותר להעביר אתיקה של לבוש צנוע לבנותיהן. על ידי מתן כבוד ללבוש צנוע בצורה זו תהיו חלק מהרפורמה של החברה.

לבישת בגדים צנועים היא כמובן אתיקה חיצונית הנובעת מפילוסופיית חיים פנימית, בדיוק כמו היעדר הלבוש הצנוע שנבע מהפילוסופיות ההרסניות שהועלו על הסצנה האמריקאית במאות ה-19 וה-20. למעשה, כל מה שאתה עושה על ידי השתתפות במהפכה של נשים ללבוש צנוע זה להחזיר לחברה כבוד וכבוד. אתה משנה את החברה עם הפילוסופיה של האתיקה התנ"כית שאבדה להומניסטים כאשר צעירים אמריקאים החליטו שלכל פרט יש את הזכות ליצור אתיקה משלו בנוגע לשאלה אם ללבוש בגדים צנועים או ללא בגדים כלל.

תחשוב על אילו פילוסופיות תנ"כיות מקדמות לבוש צנוע. זהה ללמוד ולהבין את הפילוסופיות הללו ולמד אותן לבנות שלך. המאמצים שלך יקצור פרסים נצחיים, כמו גם רפורמה בחברה האמריקאית למען מלכות האלוהים.

Womens