סגנונות אומנות לחימה – יתרונות לנשים

לימוד סגנון של אומנויות לחימה יכול לעזור לנשים להגן על עצמן מפני התעללות מינית ופיזית, אונס, שוד, הטרדה ועוד. על מנת להגן על עצמן, חשוב שנשים ילמדו סגנון כלשהו של אומנויות לחימה. זה יכול לעזור להוציא אותם מכמה מצבים מסוכנים מכיוון שאמנויות לחימה יכולות לעזור להם ללמוד הגנה עצמית. בבחירת סגנון אומנויות לחימה כדאי לבחור סגנון שמתאים לאישיותך.

קָרָטֵה

זוהי הצורה העתיקה ביותר של אומנויות לחימה במזרח. בקרב נשים, זוהי הצורה הפופולרית ביותר של טכניקות הגנה עצמית שהן בוחרות ללמוד. זה יעזור להם לבנות אישיות חזקה ויעזור לשפר את קווי המתאר שלהם. סגנון זה אינו כרוך בשימוש בנשק אלא משתמש בבעיטות ומכות. בעיטות וחבטות אלו נגרמות על נקודות הלחץ וכאשר מתרגלים את זה יעזור לך להיות ערני יותר, פיזית ונפשית. זה יעזור לך להיזהר מכוונות רעות אפשריות והתקדמות, בונה תיאום עיניים וידיים ולחזק את הגוף שלך.

מואי תאי

סגנון זה נהוג על ידי העם התאילנדי ומוכר יותר על ידי האריח הפופולרי של קיק בוקס. זה נלמד לחיילים כטכניקת הגנה עצמית ללמוד להילחם ללא נשק אם הם צריכים לעסוק בלחימה יד ביד או איבדו את נשקם. בסגנון זה הוא כרוך בשימוש ככלי נשק בכפות הרגליים, הראש, הברכיים, האגרופים והמרפקים ונחשב לסגנון הקטלני והעוצמתי ביותר שמתורגלים. סגנון זה מועיל לנשים לא רק בהגנה עצמית אלא גם לחיטוב הישבן והרגליים. זה עוזר בירידה במשקל בגלל תרגילי אירובי נהדרים שלו.

טאקוונדו

זהו סגנון של אומנויות לחימה קוריאניות. זה אומר "לשבור או להכות ברגל". בדרום קוריאה, זהו הסגנון הפופולרי ביותר של אומנויות לחימה לנשים. זהו שילוב של פילוסופיה, הגנה עצמית, ספורט, פעילות גופנית ומדיטציה. זה עוזר לנשים להגביר את הכוח הפיזי הטבעי שלהן מכיוון שטאקוונדו משתמש בכל הגוף שלהן. זה עוזר לחזק את ירכיה של האישה, את הליבה ואת זרועותיה. הוא משתמש בבעיטות רבות שיכולות להזיק למדי ויסייעו לאישה להילחם בכוחו של התוקף שלה.

ג'יו ג'יטסו

זהו ספורט ברזילאי שיעזור לאישה להיות תוקפנית וחזקה פיזית והוא הסגנון המושלם של אומנויות לחימה לחלשים פיזית. סגנון זה מלמד נשים שיטות של בריחה, אחיזה, שליטה והתרחקות מהתוקפים שלהן שהם בדרך כלל חזקים וגדולים יותר. זה מלמד נשים איך להתחמק באמצעות תנועות מהירות אם מישהו נמצא מעליהן על ידי שימוש בעקרונות של זוויות ומינוף.

אלו הם רק חלק מהסגנונות השונים של אומנויות לחימה.

Self Defense