סגנונות שיער לנשים במידות גדולות

כל מי שלובש בגדים במידה 12w עד 44ww נכנס לקטגוריית המידות הגדולות.

הסגנון המעוצב כהלכה מחמיא לצורת הפנים. זה מחמיא לגודל האדם, לגוון העור ולצבע העיניים. הסגנון המושלם ידגיש את התכונות היפות ביותר תוך מזעור תווי הפנים החלשים. זה יגרום לתכונות החזקות ביותר לצוץ ולהיות שם לב לאחר השיער.

סגנון משלים יכול לעדכן מלתחה שלמה. סגנון יפה חדש עשוי להילבש עם שמלה ישנה והשמלה תיראה חדשה לגמרי. או, להיפך, סגנון לא מחמיא יגרום לכל שמלה להיראות רע. הנקודה היא שראשית שמים לב לשיער והוא מחמיא לגודל האישה או לא מחמיא.

ישנם עשרה שלבים בבחירת עיצוב שיחמיא לגודל.

1. צייר על המראה קווי מתאר של צורת הפנים של האישה בטוש מחיק

2. קבע את צורת הפנים מהקו המתאר האמיתי שניתן לראות בקלות כעת

3. הצמד אליפסה על צורת הפנים בפועל

4. כל דבר מחוץ לסגלגל צריך להיות מודגש

5. יש להדגיש כל דבר בתוך הסגלגל

6. קבע את התכונה הטובה ביותר מספר אחת של הפנים

7. קבע כל תכונה שיש למזער

8. כוונו את השיער לתכונה הטובה ביותר

9. לטאטא את השיער מכל תכונות שיש להמעיט בהן

10. צבע את השיער כדי להחמיא או להקטין את השיער עם הדגשות או נמוכות

לרוב הלקוחות במידות גדולות יש פנים עגולים או מלבניים.

ישנן מספר דרכים לתקן צורת פנים עגולה עם העיצוב.

• מכיוון שהלחיים וצידי הפנים מגיעים מחוץ לאובלה הממוקמת מעל, סגנון שיער נבחר כדי למזער את התכונות הללו.

• ללקוחה מעדיפה שיער קצר, אבחר במראה מסורק קדימה המכסה את צידי הפנים. תספורת Shag החדשה היא כזו שניתן להעיף קדימה ומכסה את האזור הזה.

• אם הלקוחה במידות גדולות מעוניינת שהשיער ייסחף מהפנים, אני אמרח צבע כהה יותר רק על צידי השיער בעזרת נייר כסף. הצבע הכהה יצטמצם. לאחר השימוש בצבע הכהה יותר, סגנון השיער החדש של Shag עשוי להילבש ולהתהפך מהפנים. זְהִירוּת: לעולם אל תבהיר את השיער בצידי הפנים בצורת פנים עגולה כי ההדגשות ידגישו ויגרמו לו להיראות רחב יותר.

• מכיוון שהסנטר נמצא בדרך כלל מחוץ לסגלגל, יש להחריג אותו. לעולם אל תבחר סגנון שיער לפנים העגולות המצביעות על הסנטר. בחר תספורת שמצביעה מעל או מתחת לסנטר עם קו המשקל לעיניים או מעליו. דוגמה היא הגזרה Classic Layered עם קו משקל גבוה ברקה.

• אזור הרקה והמצח של הפנים העגולות נמצא בדרך כלל בתוך הסגלגל ויש להפריז. בחר תספורת שנסחפת לאחור מהרקה ומצדי המצח. הבהרה באזור זה מעניקות אשליה של הסגלגל המושלם על ידי הפיכת אזור המקדש רחב יותר.

לצורת הפנים המלבנית, עקוב אחר אותה הצעה לפנים העגולות והוסף את העצה הבאה; מכיוון שאזור הלסת התחתונה נמצא מחוץ לאובלה המונחת מעל, יש להמעיט ולתקן אותו. שרוך ארוך שכבות שנלבש מאוד הוא סגנון טוב לתקן זאת ולהחמיא לדמות המלאה. שיער גדול הוא תמיד בחירה טובה ויחמיא לדמות.

על מנת לתקן או למזער את הלסת של הפנים המלבניות, בחרו בסגנון שאינו מצביע על אזור הלסת התחתונה. עיצוב בו אורך התלייה הוא מעל או מתחת לאזור זה מבטיח שאזור זה יודגש על האישה במידות גדולות. דוגמה לכך היא בוב קצר ובוב באורך בינוני הנופל בין הסנטר לכתף.

הדמות המלאה הגבוהה נראית בולטת ומדהימה בסגנונות המלאים הארוכים. הדמות הנמוכה פלוס שרוצה מראה דק צריך לבחור את הסגנונות הקצרים עם גובה למעלה. פיקסי עם החלק העליון מחודד או מסולסל למלאות היא בחירה טובה.

Plus Size