סודות ההגנה העצמית של אומנות הלחימה של Sensokan Aikijujutsu

כשזה מגיע להגנה עצמית, אתה צריך ללמוד לזהות את כל האפשרויות שבהן אתה יכול להשתמש לטובתך. בגדים, שיער, תכשיטים, כולם יכולים לשמש נגד היריב שלך. למה שחלק מכנים "לחימה מלוכלכת" אנו קוראים לחימה חכמה!

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להגדיל מהר מאוד את היריב שלך. חפש אזורים פגיעים כגון הנעלה. למרבה המזל, בגלל חוסר הסגנון שיש לרוב הגברים היום, תמצאו הרבה מהם לובשים כפכפים. כפכפים משאירים את כפות הרגליים ללא הגנה. זוהי הזדמנות מצוינת לפגוע בכפות הרגליים על ידי רקיעה מטה על האצבעות ועל כף הרגל עם ההחלמה. בנוסף לפציעה, באופן טבעי כאשר אתה רוקע על כף הרגל של מישהו, הוא תופס באופן אינסטינקטיבי את כף הרגל, ומשאיר אותו מאיזון, אידיאלי לסחוף מישהו מטה אל הקרקע.

אם התוקף שלך לובש חולצה או ז'קט רפויים, נצל על ידי משיכת הפריט מעל ראשו. זה משאיר אותם עיוורים למקום שאתה נמצא בו. בשלב זה אתה יכול ללכת לחלק האחורי שלהם כדי לגרום נזק נוסף. אם הם לובשים מכנסיים קצרים רפויים או מכנסי ריצה, משוך את המכנס שלהם כלפי מטה. זה יגרום להם להגיע למטה כדי להחזיר את המכנסיים שלהם. באופן טבעי זה משאיר אותם פגיעים ומטרה טובה למכות ברך כלפי מעלה.

אם הם לובשים עניבה, זוהי חבל חבל מצוין לחנוק את התוקף שלך. אתה יכול גם להשתמש בעניבה כדי לעטוף את הצוואר כשאתה הולך מאחור ומוריד אותם לקרקע.

כמו העניבה, שיער ארוך הוא מכשיר שליטה מצוין. אחזו בשיער ומשכו לכיוון הרצוי. במובנים רבים שיער עדיף על העניבה כי יש כאב מעורב. אתה רוצה להחזיק הרבה שיער כדי פשוט לא לשלוף את השיער מהראש.

אם הם עונדים עגילים, אל תהסס לקרוע אותם מהאוזניים. זה יגרום לכאב ויגרום לתוקפים את דעתו לרגע ותשאיר אותך חופשי לעבור לאזור אחר ולגרום לנזק נוסף. בכל פעם שאתה יכול להוביל את דעתו של מישהו לכיוון שאתה רוצה, אתה שולט במצב.

המטרה של המאמר הקצר הזה הוא לגרום לך להיות מודע לכך שיש הרבה דברים שניתן להשתמש בהם נגד מישהו שהאדם הממוצע יתעלם מהם. ידיעת סודות האייקיג'וג'וטסו תסיים את העימות במהירות ואתה תנצח!

Self Defense