ספיישל נשים: פרחים בארבעה דרכים יכולים לשנות את חיי היום-יום שלך

עובדה ידועה היא שפרחים נחשבים לאפשרות מתנה מושלמת והם הדרך הטובה ביותר להביע את האהבה והחמלה שלכם. בין אם זה יום הולדת, יום נישואין או אירוע רשמי, זר פרחים טרי הופך לבחירה בטוחה כדי להעביר את המשאלות והברכות שלך.

בדרך כלל, פרחים תמיד נחשבים לדבר נשי. נשים אוהבות פרחים! אם זה יום מיוחד כמו יום האהבה או יום האם, הקסם של קבלת פרחים גדל בהרבה! רוצה להגיד סליחה או 'מתגעגע אליך', לך עם פרחים כדי לגרום לה להיחלש בברכיים. וזה רק החלק של המתנה! לפרחים יש הרבה יותר, צד אחר לגמרי כולל אופנה ואפילו רווחה הוליסטית!

אז, שלום פרח פאואר!

אופנתית ומקסימה!

פרחים כתכשיטים אינם מושג חדש, גם אם נשכח. שאקונטלה מעוטרת הפרחים מקלידס וציורי האלות מאת ראג'ה ראווי ורמה הופכים את זה לברור למדי. תכשיטי פרחים עושים קאמבק ועוד איך! הודות לשחקניות וסטייליסטיות בוליווד-פורוורד כמו קנגנה רנאוט (במלכה) וביפשה באסו (טקס האירוסין והמהנדי שלה), נראה שתכשיטי פרחים הם האפשרות הטובה ביותר ללכת עם קנג'יוואראם ובנאראסי! האחד משלהם – המאנג-טיקה, הטבעות, העגילים ורצועת השיער, הנה תכשיטים שלא עולים לך הון או מכבידים על משקלם העצום. שלא לדבר על הניחוח המרענן ששומר אותך אנרגטית ועליזה!

צפו בקסם של פרחים בעבודה!

חוקרים הוכיחו שלפריחה יש תכונות משפרות מצב רוח ומסוגלות לעורר תחושות שמחה. אנשים שיש להם פרחים במקום העבודה שלהם חוו פחות שינויים במצב הרוח, שיפור אינטראקציות חברתיות ויותר פרודוקטיביות! אז, אל תחכו שמישהו יעניק פרחים במתנה, הזמינו לעצמכם עכשיו ותנצחו את הבלוז של יום שני בצורה ריחנית!

בית + אהבה + פרחים = בית

אתה יכול להיות יצירתי בלי סוף עם העיצוב הפרחוני! זהו אחד מרעיונות העיצוב החסכוניים והידידותיים ביותר לתקציב. אתה אפילו לא צריך זר פרחים בשביל זה אלא רק כמה פרחים טריים כדי לפנק את הבית שלך! הרעיפו אהבה וחיבה על פינה מוזנחת בחלל המגורים שלכם עם פרח בכוס תה! מהמטבח שלך למרפסת ולכניסה, הפרחים יכולים להביא קורטוב של יופי וטבע למשכן המקסים שלך!

ריפוי, דרך הפרחים!

לרפרטואר הפרחים אין תחרות בכל הנוגע לריפוי. פרחים טריים כמו נר הלילה, בושילה, לבנדר ופטרוזיליה עוזרים לך להתמודד עם כאבי מחזור והתכווצויות. תה עלי כותרת ורדים יכול להקל על עצירות וכאבי ראש תוך הגברת ההתנגדות של הגוף שלך.

אם אתם מתקשים לישון, כוס תה עם עלי כותרת לבנדר תעזור לכם להישאר רגועים, תוך כדי שינה טובה!

נשים יקרות, בין אם זה לאופנה, להשפעה ההתנהגותית או הרגשית של פרחים, הם ה-must have עבורכן! הציגו להם את החיים שלכם ולמדו לחיות באופן טבעי!

Womens