קניית המכנסיים הנכונים לנשים במידות גדולות

בכל פעם שכל אישה רוכשת מכנסיים, בעליה הם שנכנסים למצב פאניקה. זה בגלל שכולם יודעים שהם יקבלו את השאלה הנוראה – האם המכנסיים האלה גורמים לי להיראות שמנה? למען האמת, אין דרך נכונה לענות על השאלה הזו. אבל הדבר הטוב הוא שיש דרך נכונה לרכוש מכנסיים שלא רק תעזור לשחרר את הבעלים משאלות שהם לא רוצים לשמוע, אלא בו זמנית תרגש את כולם רק ממבט אחד בך.

העובדה היא, זה לא משנה אם אתה נופל תחת קטגוריית המידות הגדולות. אם תקנה את המכנסיים הנכונים עבורך, הוא ייראה עלייך מהמם לחלוטין. זו הסיבה שעליך לוודא שאתה רוכש מכנסי נשים במידות גדולות המיועדות אך ורק למבנה גופך.

הטעות הגדולה ביותר של רוב הנשים היא לבקר בחנות קמעונאית שאינה מתמחה בגודל שלהן. בסופו של דבר הם מקבלים משהו שמהווה פשרה עבורם ומכאן שזה כמובן לא מתאים להם כמו שהם היו רוצים. בהיותי אישה במידות גדולות, אני קונה באופן בלעדי בחנויות קמעונאיות המיועדות לי. למעשה כיום אני מעדיף להיכנס לאינטרנט כדי לבדוק את הקולקציה האחרונה במכנסיים. הרבה נשים כמוני קודם לכן, אינן מודעות לסוג המכנסיים המדהימים הזמינים עבורן עד שהן בודקות באינטרנט בחנות קמעונאית במידות גדולות.

אחד האהובים עלי ביותר הוא מכנסי פאלאצו. זה אחד מסוגי המכנסיים האלה שפשוט מתאימים לך כל כך גם אם הירכיים שלך בצד הכבד יותר. הם מחבבים את הבטן בצורה כל כך מושלמת ולכן הם יוצרים בגדי ערב מצוינים והם מושלמים גם לאירועים רשמיים. מכנסי פאלאצו מגיעים בווריאציות כמו גם מכנסיים מבוזבזים בקו מתאר, פלצו פשוט שחור או צבעוני, מכנסי פאלאצו וויטני וכו'.

החובה האחרת שהייתי ממליץ עליה באמת היא לקחת איתך זוג ג'ינס נהדר. זה כל כך מצער שהרבה נשים במידות גדולות מרגישות שג'ינס לא מיועד להן. להיפך, אם תרכשו ג'ינסים מעוצבים וחתוכים לנשים במידות גדולות, אז זה יהיה אחד מזוג הבגדים הטובים ביותר שתוכלו לקבל בכל קטגוריה. ג'ינס למעשה יגרום לך להיראות מהמם ויגרום לבעלך להשתגע עליך. אני אישית מעדיפה את הג'ינס בגזרת מגף או את הסקיני ג'ינס בכביסה כהה. הם פשוט גורמים לך להיראות כל כך מושך ואם לא ניסית אותם, אתה תהיה די מופתע מאיך שהם גורמים לך להיראות

מסיים את שלושת האהובים עלי ביותר מכנסי נשים במידות גדולות יהיו מכנסי הקרופ. מ-Belle Crop Pants ועד Marlene Crop Pants, אני אוהב את כולם. שום דבר לא מחמיא לקימורים שלך כמו המכנסיים האלה. בגדים נועדו להביא את התכונות הטובות ביותר שלך. אם אתה באמת קונה משהו שנועד למידות שלך, בין אם אלו חולצות, חצאיות, מכנסיים או שמלות, אתה יכול להיות בטוח שאתה תיראה יפה באלה ותהיה בטוח מספיק ללבוש אותם מבלי לשאול אף אחד לדעתו .

Plus Size