שחרור נשים: האם אנחנו משוחררים?

כולנו מדברים על חינוך נשים. כולנו מדברים על שחרור נשים. אבל כמה אנחנו רחוקים מהאמת האמיתית? אנחנו מטיפים הרבה. אבל האם אנחנו מתרגלים את זה? היום העולם מתקדם בקצב מהיר מאוד. נשים מקדימות את הגברים בכל תחום בחיים.

אקדמאים: בין אם זה ההיסטוריונית רומילה תפאר לבין המלומדת הנודעת נבניטה דב סן לסופרת שובה דה נשים נמצאות בכל מקום.

פוליטיקה: מגברת אינדירה גנדי ועד גברת הילרי קלינטון פוליטיקה תמיד מטופלת בצורה הטובה ביותר על ידי גברת.

עיתונאות: בראש כל בית תקשורת מוביל עומדת גברת.

משחק: מהודו ועד ארה"ב, נשים הן המבצעות הטובות ביותר ובעלי השכר הגבוה ביותר בימינו.

עולם תאגידי: מהבנקאית גברת צ'אנדה קוצ'הר ועד למנהלת ביוקון קיראן מג'ומדר שו, הרבה מוסדות תאגידיים מובילים עמדו בראשן של נשים.

מלאלה יוספג'אי: כל הדיון לא יהיה שלם אם לא נדבר על הילדה הזו. כשבאה מרקע צנוע היא שברה את כל הסטריאוטיפים כדי להיות זוכת פרס נובל. היא שברה את כל הסטריאוטיפים סביב דת האיסלאם.

מרי קום: מרי קום של הודו היא היום המתאגרפת בעלת הדירוג הגבוה ביותר בעולם. היא אמא, אישה מסורה ומתאגרפת אלופה. כמה נשים יכולות להשיג את זה?

קירן בדי: דיון על נשים לא יהיה שלם אם לא נדבר על קירן בדי. אולי קצין ה-IPS המעוטר והמהולל ביותר בהודו. מעורך הדין Meenakshi Arora ועד האסטרונאוט קלפנה Chawla הרשימה אינסופית. מספר הילדים הקבצנים בהודו עולה מדי יום. שיעור הבנות שנסחרו מהודו עולה מדי יום. בהודו עצמה יש במדיאפרד את שיעור האונס הגבוה ביותר בהודו.

הודו היא ארץ של חוקרים. בין אם זה חאנה, גארגי או מאיטריי. האם אנחנו לא יכולים לספק את השירותים הבסיסיים לנשים כמו תברואה, חינוך, היגיינה וכו'?

הזכות לחינוך בסיסי: שלכל ילדה תהיה הזכות לחינוך בסיסי.

הזכות להיגיינה בסיסית: לכל ילדה תהיה הזכות להיגיינה בסיסית.

נישואים בגיל מתאים: תנו לכל ילדה להתחתן בגיל מתאים. תן לכל ילדה להתחתן אחרי שהיא תגיע לבגרות ורק אחרי שהיא תקבל חינוך מתאים.

מניעת אונס בנישואין: הודו היא ארץ עם המספר הגבוה ביותר של אונס בנישואין.

גבר נולד מתוך רחם של גברת. מאחורי כל גבר מצליח יש גברת. האם לא נוכל לשנות את הכלל ולהוכיח ולהוכיח שגם ההיפך אפשרי?

אבל עדיין אנחנו רחוקים מהאמת האמיתית. נשים מעונות עד היום. הודו סוגדת לצורה העליונה של האלוהות הנשית בדמותה של אמא דורגה. אסור לנו לשכוח את זה לעולם. אפילו את אמא מרים מתפללים לפני ישוע המשיח.

אונס בנישואין אכן קיים. אנחנו לא מתייחסים לנשותינו, האמהות או החברות שלנו בכבוד שווה. אנחנו לא מצליחים לממש את מה שאנחנו מטיפים. לפחות אני כן. אני מקווה שלא תבצע את אותה טעות.

תן מאחורי כל גברת מצליחה יהיה גבר: מאחורי כל גבר מצליח יש גברת. הגיע הזמן שנוכיח שמאחורי כל אישה מצליחה יש גבר. בואו ניקח צעד אחד קדימה. הגיע הזמן להוכיח זאת. אין בזה שום בושה.

Womens