שמלות מידה 16 – איך להיראות יפה כשאתה בעודף משקל

רוב בני הנוער והנשים הסובלים מעודף משקל סובלים מתסביך נחיתות מכיוון שהם מאמינים שלעולם לא יוכלו להיראות טוב. אמונה זו אינה נכונה לחלוטין! בתי המתבגרת לא רק נראית לי יפה עם המידות הגדולות שלה, אלא אפילו לאנשים רבים אחרים שאין להם שום סיבה להיות משוחדת; הם נותנים לה מחמאות טובות על המראה שלה. זה בעיקר בגלל החוש האופנתי שלה; היא משקיעה מחשבה רבה במה שהיא צריכה ללבוש. מותגי לבוש מפורסמים רבים אשר ידועים במגוון השמלות האופנתי שלהם מציעים בגדים רק בין המידות 1 עד 12. גם אם תסתכל על טווח המידות הגדולות שחלק מהמותגים מציעים, הם לגמרי לא מהאופנה אז לא היית אוהב לבזבז את הכסף שלך לקנות אותם. לפיכך, הצעד הראשון להיראות טוב עם מידות הפלוס שלך הוא לחפש מותג המספק שמלות אופנתיות ומסוגננות במידה 16.

על מנת לעשות את הבחירה הנכונה עבור שמלת המידות הגדולות שלך, שמור כמה עצות חשובות בראש שלך כדי שהשמלה שלך תזכה למחמאות עבורך. להלן מספר טיפים שיעזרו לך בכך:

והכי חשוב, בחרי בד שמתאים לגוף שלך. לכו על בדים זורמים קלים כמו משי. בחר משהו שהוא פחות נצמד כמו צמר בסיסי ובדי סריג קלים. בדים קשיחים מגושמים ובדים נמתחים יבליטו את הדמות שלך, מה שאני בטוח שאינך רוצה כשאין לך גזרה דקה.

ודא שאתה בוחר את התחתונים הנכונים. זה עושה הרבה הבדל. החזייה והתחתונים שלך צריכים לתת לך התאמה נכונה ומסודרת. זה יעזור לך לקבל את השורות שאתה לא רוצה להראות.

תמיד עדיף ללבוש צבע אחד. שמלה ארוכה פשוטה או חליפת מכנסיים תעניק צללית נקייה ונראית טוב עם כל דמות קטנטנה או ענקית.

יש להקפיד בבחירת השמלות עם הדפסים ודוגמאות. במקרה כזה אתה צריך להבין שקווים אנכיים תמיד מצטמצמים בעוד קווים אופקיים יבליטו את המותניים המורחבות שלך. לבישת צעיף כדי להסתיר את הסנטר הכפול או חגורה אופנתית כדי לגרום למותניים להיראות רזים יותר יעשה לך את הקסם.

Plus Size