שמלות נשים – פלאשבק לנשיות

נשים לבשו שמלות כסגנון הלבוש העיקרי שלהן, לאורך ההיסטוריה. בעוד סגנונות הלבוש השתנו, דבר אחד נשאר; השמלה היא עדיין הייצוג העיקרי של נשים ונשיות. לדוגמה; חשבו על הפעם האחרונה שהלכתם לשירותים וראיתם את התמונה המדגימה מיהו זכר ומי נקבה. האם הקריקטורה הנשית בשמלה? סביר להניח שכן.

נשים התרחקו מלבישת שמלות, כסגנון הלבוש העיקרי, החל משנות ה-60, כאשר החל פיצוץ הג'ינסים ומהפכת הנשים השתלטה. שנות ה-60 היו מלאות גם במכנסי קאפרי, והעניקו לנשים עוד יותר אפשרויות הרחק משמלות וחצאיות. לקראת סוף שנות ה-60 נלבשו ג'ינס ומכנסיים לעתים קרובות יותר מאשר שמלות. כיום יש עלייה בפופולריות של שמלות נשים. בעוד שנשים עדיין לובשות ג'ינס, מכנסיים קצרים וצורות אחרות של לבוש, הפופולריות של השמלה נמצאת בעלייה.

את העלייה בפופולריות של השמלות ניתן לייחס לפופולריות שמלות הוינטג' החדשות, כפי שלבשו קייטי פרי ודיטה פון טיז. אבל יותר מאשר רק שתי הכוכבות ההוליוודיות האלה, שמלות מתהדרות על ידי כל כוכבי הטלוויזיה והקולנוע. סגנונות הוינטג' כמו שמלות בנות סיכות וסגנונות חצאיות עיפרון, הם חלק משיגעון אופנתי עולה.

סגנונות וינטג' פופולריים יותר כשמלות מכיוון שבאופן היסטורי, נשים לבשו שמלות כמעט 100% מהזמן. ואכן, נשים אפילו לבשו "שמלות בית" בזמן ניקיון הבית וביצוע מטלות בבית. שמלות היו תמצית הנשיות. בעוד שנשים אולי עדיין נהנות ללבוש שמלות, הייתה תקופה שבה שמלות נחשבו ללבוש הראוי היחיד לנשים, מה שיצר תחושה של סגנון מאולץ. במפורש אי ללבוש שמלות, או סירוב להיאלץ ללבוש שמלות, היו חלק מהמהפכה של הנשים. כעת, כאשר זכויות הנשים נפוצות יותר, אם כי עדיין אינן שלמות, נשים יכולות להרגיש יותר בנוח ללבוש שמלות לעבודה, מבלי להרגיש כאילו הן יראו נשיות מדי.

שמלות נשים לעבודה הן תערובת של שמלות חצאית עיפרון ובזכות מישל אובמה, שמלות בסגנון ללא שרוולים. מותגים פופולריים הם J Crew וג'ונס מניו יורק. בעוד שמלות שמש אינן פופולריות כמו שמלות אחרות, לעבודה, ישנן שמלות רבות שניתן ללבוש במזג אוויר חם יותר, שגם הן בעלות מראה מקצועי. נשים בוחרות בסגנונות קלאסיים של שמלות, לעבודה, כמו עותקים של השמלה השחורה הקטנה שעיצבה אודרי הפבורן בארוחת בוקר בטיפאני.

כשהשמש זורחת ומזג האוויר חם, נשים בוחרות שמלות שמש וינטג'. שמלות שמש וינטג' הן שמלות הכותרות עם צווארונים של פיטר פן ועניבות סביב הצוואר. לשמלות המדהימות האלה יכולות להיות חצאיות עיפרון, כמו בסוף שנות ה-60, או סגנון חצאית הנדנדה משנות ה-50. אדומים וכחולים יפים עם נקודות או צווארונים לבנים עם מחוך נייבי.

מידות פלוס זמינות בכל סגנון שמלה שתרצו, כולל שמלות שמש ושמלות ערב.

כאשר אתה קונה את השמלות שלך השנה, הצבעים והסגנונות באופנה הם צהוב וירוק. עבור שמלות ערב מכתף אחת הוא מאוד פופולרי. סלסולים ותחרה חזרו לסטייל, אבל לייקרה לא. כמה חנויות מקוונות מעולות מציעות שמלות זולות ורובן מציעות משלוח חינם עם כמות רכישה מסוימת.

Womens