שרביט פלדה טלסקופי – החבר הטוב ביותר להגנה עצמית של גברת

גבירותיי, אם אתם אי פעם במצב מאיים, במיוחד בלילה, ייתכן שיהיה מאוחר מדי בשבילכם להתקשר למשטרה או לגיבוי לפני שהתוקף יכריע או אפילו יפגע בכם.

כדי להבטיח שתשמור על בטיחותך, חשוב מאוד שתהיה לך תוכנית גיבוי לעצמך רק כדי להבטיח שאתה בצד הבטוח.

שרביט פלדה טלסקופי הוא מכשיר יעיל מאוד בו ניתן להשתמש להגנה עצמית. הנה כמה סיבות מדוע כדאי להשתמש במוצר זה כדי לשמור על בטיחות:

1. בשל האורך הניתן להרחבה, הוא נותן לך הזדמנות להגן על עצמך על ידי פגיעה בתוקף בהפתעה וממרחק. זה שולל את ההסתברות למגע גוף עם התוקף ובכך לשלול ממנו או ממנה את ההזדמנות לגבור עליך ולקחת את השרביט.

2. מכיוון שהנשק עשוי מפלדה, הוא מאפשר לפגוע בתוקף ובכך לעצור אותו בזמן מסוכן. זה בהחלט יבהיל אפילו את השרץ הגדול ביותר, גם אם הוא יעלה עליך ב-100 פאונד. הוא כבר חשב שאתה סימן קל או שהוא אפילו לא היה מנסה איתך כלום. עכשיו הוא יודע אחרת ושאת אישה אחת שאסור לאיים עליה.

3. שרביט הפלדה הטלסקופי הוא קל משקל וניתן להרחיב אותו ל-16, 21 או 26 אינץ' של פלדה טהורה. זה קל לטפל, במיוחד עם קצת תרגול. אני יודע שאף אחד לא אוהב את המילה "תרגול", אבל זה יכול להיות חייך או לפחות להציל אותך ממכות. הכה על כרית כמה פעמים כדי לקבל את התחושה של השרביט. למד כיצד להכות עם זה, במיוחד בזרועות או ברגליים של התוקף שלך. רק תארו לעצמכם מהסאונד איך זה בטח כואב להיפגע מכמעט שני מטרים של פלדה מוצקה.

4. כשהוא דחוס, שרביט הפלדה הטלסקופי שלך הוא באורך של 6-7 אינץ' בלבד, אך בלחיצת כף היד ניתן להאריך אותו לכל אורכו. עדיף להשיג שרביט שיתאים לגזרה ולחוזק שלך להשפעה מלאה. נשים קטנות רבות יותר מעדיפות את שרביט ה-16 אינץ' בגלל קלות השימוש. עם זאת, זה תלוי בנו – כל מה שאתה מרגיש איתו בנוח יעשה את העבודה. השורה התחתונה היא להיפטר מהתוקף שלך.

אל תהיה הקורבן הבא של תקיפה! שרביט פלדה טלסקופי יכול להיות החבר הכי טוב שלך כאשר אתה מאוים על ידי שרץ כלשהו. כמה שביתות ישלחו לו את ההודעה שאת לא גברת להתעסק איתה וכשאת אומרת לא את מתכוונת ל'לא'!

Self Defense