תכנון ריטריט נשים נוצריות

כנסיות ברחבי העולם מבינות את היתרונות של נסיגה פורחת של נשים נוצריות. זוהי בסך הכל קבוצה של נשים שמתאספות לעתים קרובות כדי לעודד זו את זו עם דבר אלוהים ולדבר על נושאים שונים. נסיגה לנשים נוצריות היא הזדמנות לנשים להתחדש כשהן מתרוצצות בניגוד לנושאים בחייהן האישיים והרשמיים וכיצד הן רלוונטיות לחיים דתיים ולהיותן משקיפות אמיצות. מעט דברים אחרים, כמו פרויקטים של מטלות, טיולים וקבוצות דובים הם גם ארכיטיפיים בתקופות של נסיגה של נשים. הם בתורם חלק מיוחד מאוד בכנסייה, אשר מגיעה לאחרים כשהם רוצים.

לעתים קרובות, לשכת נשים הם האנשים שמתכננים נסיגה לנשים נוצריות. תכנון נסיגה בלתי נשכחת לנשים זה משהו שהוא לא קשה, אבל זה לוקח מעט זמן. נסיגת נשים חייבת להיות משהו, שמתוכנן ועוצר לא פחות מפעם-פעמיים בשנה. זה עוד צריך להיות אירוע מסוים שמתוכנן ומעוצב היטב כך שזה באמת יהיה אירוע מעולה ומהנה עבור כל אישה שמשתתפת בו.

כאשר לשכת הנשים מצהירה לתכנן נסיגת נשים, עליהן לקחת בחשבון שהפרשה תוכננה לאכסן נשים מכל שלבי החיים. יש לאפשר לנשים מכל הגילאים, המדינות והגזעים להשתתף בריטריט זה; לכן הצעד העיקרי בתכנון נסיגה בלתי נשכחת הוא להחליט על הנושא או הנושא של ריטריט הנשים הנוצרי, שיתאים לנשים לכל שלבי החיים. חשוב גם שהנושא הוא אחד, הכולל את כל הנשים, הן באופן עצמאי והן כקבוצה. בנוסף, זהו צעד חיוני ביותר שכן כאשר הנשים מגיעות יחד לנסיגה זו, זה יהיה הזמן האמיתי של התחשבות, הרהור, מתן ידיים, אכפתיות, מערכת יחסים והתחדשות.

החלק הראשוני של הנסיגה המעולה צריך להיות קבלת הפנים הלבבית. היית רוצה לקבל בברכה כל אישה כשהיא באה מהדלת. לאחר מכן, תצטרכו לתכנן ארוחה בריאה ממדרגה ראשונה עבור המפלט. כדאי גם לארגן את ארוחת הצהריים, שהיא קלילה וגם בריאה. כריכים, פירות, סלטי ירקות, מרקים וכל קינוח כמו עוגת גבינה, עוגת שוקולד או אפילו עוגיות יכולים להיות רעיון מצוין לארוחת צהריים. אם נסיגת הנשים הנוצרית שלכם היא באורך של יותר מיום, תצטרכו לתכנן כל יום בנפרד. מצוין שיש סידור יומי שרודפים אחריו.

Womens