תכשיטי נשים לעומת תכשיטים לגברים

תכשיטים ונשים הן באמת שתי מילים שאי אפשר להפריד. אתה חושב על תכשיטים והדבר הראשון שאנשים יחשבו זה נשים. למרות שתכשיטי גברים קיימים מספיק זמן כדי לזעזע את האינטימיות בין נשים לתכשיטים, אנשים עדיין ימשיכו לקשר בין תכשיטים לנשים. זה לא יכול להיעזר כיוון שתכשיטים עצמם נחשבים, במידה רבה, לכוח של נשים.

עם זאת, לא נשכח כי קיומם של תכשיטי גברים הוא כיום חלק בלתי נפרד בתעשיית התכשיטים. מיום ליום, תכשיטי גברים מחזקים ללא מעצור את מעמדו בענף.

ההבדל הקל ביותר להבחין בין תכשיטי גברים לתכשיטי נשים הוא המראה שלהם; תכשיטי נשים הם נשיים, פגיעים למראה, עליזים, כולם מאפיינים המשקפים איך נשים צריכות להיות בעצם. בעוד לתכשיטי גברים יש מראה חזק יותר.

אתה יכול גם לזהות את ההבדל לפי האפשרויות שהתכשיטים מציעים. בדרך כלל, לתכשיטי גברים יש פחות עיצובים ומגוון צבעים מאשר לנשים. יש גם פחות קטגוריות זמינות לגברים. כאשר נשים יכולות לבחור בין טבעות לסיכות או סרטי ראש, האפשרויות לגברים מוגבלות לטבעות, חפתים או צמידים. למרות שכיום, אל חשש, שחברות שונות המציאו דרכים ליצור חלופות נוספות לגברים! כדוגמה עגילים או שרשראות שיעניקו לגברים מראה נועז וגברי.

תכשיטים אינם מוגבלים יותר לנשים; כיום אנו יכולים לראות גברים עונדים תכשיטים באותה תדירות שאנו רואים נשים. מלבד המלתחה המחמיאה, רוב הגברים עונדים תכשיטים כסמל לעושר, לעמדה, לאישיות ולקהילה. רוב הקמעונאים הפרידו כעת בין מחלקות התכשיטים לגברים ולנשים.

יש מגוון רחב של תכשיטי כסף סטרלינג בסגנון עכשווי וקלאסי שגברים יכולים לענוד כדי לייצג את הגאווה שלהם. כדי להדגיש את המראה שלהם, תכשיטים מסוימים כמו חפתים או שעונים מועדפים. למרות זאת, גברים יכולים גם להפיץ את הבחירות שלהם על ידי בחירה עם זהב צהוב או קריסטלים של סברובסקי. גברים מפורסמים רבים עונדים תכשיטים נועזים, נוצצים ומושכי עין.

רוב הסגנונות של צמידים או שרשראות שגברים משתמשים בהם הם בעלי מראה נינוח ולא יקר. רצועות גומי פופולריות בקרב בני נוער בעוד שאנשי עסקים מבוגרים וקלאסים יותר יעדיפו רצועות כסף או צמידי שרשרת כסף שיוסתרו מאחורי השרוול של ז'קט החליפה כדי להעניק מראה אלגנטי יותר.

לאחרונה עגילים היו טרנד ענק לגברים שרוצים להעז יותר עם פירסינג. סוג פשוט יותר של גברים יבחר ניטים פשוטים או עגילי יהלומים בודדים. עגילים יכולים לתת לגברים השפעה גדולה מבלי להיראות "יותר מדי".

גם טבעות היו פופולריות מאוד. גברים לא רק עונדים טבעות כסימן של נישואין או אירוסין, אלא שהם עכשיו היו אמירה אופנתית. רוב הגברים פשוט ילכו עם רצועות כסף פשוטות, אבל זה לא הופך סוגים נוצצים יותר נדירים. מי שרוצה להיראות גותי יבחר בטבעות גולגולת וכו'. הם גם מראים לפעמים את הערכתם ליהלומים על ידי ענידת טבעות יהלומים שנראות גבריות ומבליטות את אישיותם.

אז לגברים שרוצים להיראות מושכים יותר, תכשיטים הם אחת מהבחירות שלך! קשט את הדמות הגברית והאלגנטית שלך עם חלקים שיצביעו על התכונות החזקות שלך.

על תכשיטי נשים תוכל למצוא גם אבני חן צבעוניות שונות מחוברות, בעוד שאת אבני החן התוססות כמעט ולא ניתן למצוא על תכשיטי גברים.

לסיכום, כל המראה של תכשיטים צריך להתאים לאישיות השונות שיש לגברים ולנשים בהתאמה.

Womens