תמיכה בבריאות ובאושר של נשים עם תמציות פרחים

אנשים רבים שמעו על ה'Rescue Remedy' המפורסמת, תערובת של תמציות פרחים שנועדה להפחית את הלחץ של המשתמש במצבים מתוחים או טראומטיים – והנוסחה הזו עושה פלאים עבור אנשים רבים. מעבר לתרופה זו, הידע הפופולרי של תמציות פרחים מוגבל במקצת. היקף הטיפול בתמצית פרחים הוא למעשה רחב ביותר, עם תרופות המתייחסות למגוון גדול של מצבים פסיכולוגיים, רגשיים ורוחניים. כאן נסתכל על תמציות פרחים המתייחסות ל'תנאים' המשותפים לנשים רבות – תרופות שעשויות לעזור לך להיות יותר נוח עם ה'כוח' הנשי שלך ולעזור לך לזרוח באמת מבפנים ומבחוץ!

ראשית, פריימר קטן על תמציות פרחים – מה הם ואיך הם עובדים? דמיינו את הברק של פרח טרי פורח; זה צבעים מקסימים וחיוניות. לכל פרח יש רטט משלו, כביכול. הגודל, הצורה, הצבע, העונה שבה הוא פורח, באיזו תדירות ולכמה זמן וכו'. (כאן, כדי לקבל קצת יותר איזוטרי, המדע המערבי והפילוסופיה המזרחית רואים שכל חומר הוא אנרגיה טהורה – אנחנו פשוט תופסים אותו כמוצק. צורה אחת של חומר נבדלת מאחרת על ידי תבנית הרטט של האנרגיה, שמתקיימת בהשוואה בין פרח אחד לאחר). תמצית פרחים היא באמת תה פרחי שמש שהוכן במיוחד. מים, מסתבר, הם מאוד 'ניתנים להטבעה' ברטט, וכך יכולים לאחסן את תבנית הרטט של פרח. מה זה אומר עלינו, בני האדם? ובכן, לכל דפוס רגשי או פסיכולוגי יש גם רטט ייחודי. לתמציות פרחים יש את היכולת לעזור לנו להפוך דפוסים רגשיים או פסיכולוגיים שעשויים לעכב אותנו או לגרום לנו אומללות, לדפוסי חיים חדשים ובריאים על ידי החדרת האנרגיה שלנו עם היופי והאנרגיה של פרח (או פרחים) מסוימים המתאימים ל המצב שלנו. הנה כמה מהויות שעשויות לעזור לנשי האלוהי להגיע לפוטנציאל שלו בתוכך.

תמצית פרחי שושן אלפיני: תרופה זו יכולה לתמוך בקבלת הגוף הנשי, ומאפשרת לנפש הנשית הנמרצת לאכלס באמת את גופה הארצי. באמצעות אותות מהתרבות שלנו או מהמשפחה שלהן, נשים עשויות להרגיש לא בנוח עם הגוף שלהן, אולי לדחות את ההיבטים הנשיים למהדרין כ"שגויים" או "רעים". זה יכול להוביל לקונפליקט פנימי, למצוקה רגשית, ובסופו של דבר לביטוי פיזי של מחלה. שושן אלפיני מחזק את הביטחון של הרוח הנשית בגוף הנשי, ומאפשר פריחה של זוהר נשי בגלגול הארצי הזה.

תמצית פרחי הרימון: תרופה זו תומכת בביטוי של יצירתיות נשית לבבית בבית או בעולם. הוא שימש כתרופה חשובה כמעט לכל 'בעיות הנשים', מנקה רגשות שליליים. ניקוי זה יכול להיות בעל השפעות דרמטיות כאשר בעיות בריאותיות מעורבות, כפי שאנו יודעים כיום שהמצב הרגשי קשור קשר הדוק לבריאות הפיזית. הרימון משמש גם כאפרודיזיאק לנשים, ומקל על חוסר ביטחון הקשור בעצמו המיני. זה מאפשר חיבור בטוח לצ'אקרה המינית, ומאפשר חופש ביטוי דרך ערוץ זה. הרימון נחשב כמדגיש את כל היבטי הנשיות; הדמיית ביטחון נשי עשויה להיות שימושית כאשר לוקחים את המהות כדי לחשוף את השפעתה המלאה.

תמצית פרחי היביסקוס: היביסקוס יכול לתמוך בחזרה למצב לב ונפש בריאים עבור נשים שעברו טראומה מינית. זה עשוי להועיל גם לאישה המודרנית שספגה באופן מודע או לא מודע את הרשמים השליליים של מיניות דה-הומניזית. הפרח הוא ביטוי נהדר ליופי – המהות מביאה חום זורם דרך הגוף והנשמה, במיוחד ריפוי לפסיכולוגיה מינית מודחקת או פגומה.

תמצית פרחי אשור: אחת מ-38 תמציות הפרחים המקוריות שפותחה על ידי ד"ר אדוארד באך בשנות ה-30 של המאה ה-20, ביץ' תומכת בסובלנות וקבלה של אחרים בכך שהיא מאפשרת לביטחון העצמי של האדם להתגלות. לעתים קרובות, אם אדם גדל בסביבה של ביקורת וציפיות קשות הם מרגישים פגיעים וחסרי ביטחון פנימיים. זה מתבטא לעתים קרובות מאוחר יותר בחיים באמצעות דיבור חריף וביקורת של אחרים. אשור יכול גם להפחית את רגישות היתר של מישהו שגדל בסביבה כזו, ונוטה להמשיך להיות ביקורתית יתר על עצמו – כמו לעיל, זה בתורו יפחית את שיקוף זה לאחרים.

תמצית פרחי חמניות: חמניות עשויה להביא תחושה בהירה וחזקה של אינדיבידואליות, ולאפשר לפרסונה האישית הזו לזרוח בעולם. הוא משמש לעתים קרובות כתרופה כאשר היחסים עם דמות האב בחייו של האדם היו קשים, וכתוצאה מכך הדחקה של השמחה והאור של האדם. חמנייה גם תביא לאיזון במקום שבו חוסר ביטחון מתבטא דרך תהילה עצמית והתפארות. כאן, חמניות מוציאה את איכות החום והחמלה האוהבת. באופן כללי, חמנייה מרפאה עיוותים או הפרעות של אישה ביחסיה לזכר, הקשורים לעתים קרובות למערכת יחסים מסוכסכת עם אביה בילדות.

בעוד שהתמציות הללו הן חלק מאלה המשמשות לעתים קרובות על ידי נשים לריפוי שלהן, ישנן רבות אחרות. מדריכים זמינים באינטרנט ובדפוס כדי לעזור לך למצוא תרופות פרחים אחרות שעשויות לתמוך במצב הספציפי שלך. תמציות פרחים בטוחות, ואין להן התווית נגד עם כל טיפול רפואי, ועשויות להוות תוספת יעילה על ידי ריפוי הרגשות או הנפש של האדם. זה יכול לתמוך במרכיב החשוב ביותר של בריאות טבעית ואיכות חיים – הכוח של מוח חיובי ולב שמח.

Womens